Vatan'dan alınan laptop iade edilebilir mi?

Vatanın mağazasından mı aldınız, şubesinden mi? Şubeden aldıysanız iade çok zor, internetten aldıysanız bir zarar vermediyseniz iade etme şansınız var.

Baya bir uğraştırır ve olacağı garanti değil.

Ya ben vatandan laptop aldımda ürün internet sitesinde belirtiği gibi değil iade edebilir miyim? Test etmek için kurulum falan yaptım.

14 günlük süresi oluyorlar ama kurulum yaptıgınız için büyük ihtimalle almazlar başıma gelmişti kurulum yaptığımdan dolayı almadılar.

İnternetten aldıysan 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkın var gerekirse THH başvurursun iade almak zorundalar kurulum falan fark etmez.

Sıfırlayın sonra gönderin FreeDOS aldıysanız FreeDOS şekilde. Kurulum yaptığınıza bakmazlar bile. Sizin hakkınız.

Vatanın mağazasından mı aldınız, şubesinden mi? Şubeden aldıysanız iade çok zor, internetten aldıysanız bir zarar vermediyseniz iade etme şansınız var.
internet üzerinden aldım bir zarar vermedim 1 gün oldu ikide bir kutuya koyuyorum zaten zarar görmesin diye

14 günlük süresi oluyorlar ama kurulum yaptıgınız için büyük ihtimalle almazlar başıma gelmişti kurulum yaptığımdan dolayı almadılar.
ya telefonda öyle söylediler ama kurulum yapmadan nasıl ayıplımı yada oyun bilgisiyarı diye gaçiyor aldıgım laptop oyun perfonmansı nasıl diye test etmem lazım değil mi ?

İade yerine size "Biz İade yapmıyoruz ama onun değerinde hediye çeki veriyoruz." Diyebilirler.
ya yerine başka pc alıcam zaten 30.000 tl ye masa üstü alırım belki

Baya bir uğraştırır ve olacağı garanti değil.
ya inşallah uğraştırmaz babam böyle şeyler yapmaz

Sıfırlayın sonra gönderin FreeDOS aldıysanız FreeDOS şekilde. Kurulum yaptığınıza bakmazlar bile. Sizin hakkınız.
w11 olarak aldımda kurulum yapmadım diye iade etmeyi denesem ? kabul etmediklerini söylüyorlar ısrarla

Son düzenleme:
İnternet üzerinden aldım bir zarar vermedim 1 gün oldu ikide bir kutuya koyuyorum zaten zarar görmesin diye

Ya telefonda öyle söylediler ama kurulum yapmadan nasıl ayıplımı ya da oyun bilgisayarı diye gaçiyor aldıgım laptop oyun performansı nasıl diye test etmem lazım değil mi?

Ya yerine başka PC alacağım zaten 30.000 TL'ye masaüstü alırım belki

Ya inşallah uğraştırmaz babam böyle şeyler yapmaz

W11 olarak aldımda kurulum yapmadım diye iade etmeyi denesem? Kabul etmediklerini söylüyorlar ısrarla

Tamam W11 sıfırlayın sürücülerini kurun geldiği halinde bırakın o kadar inceleyeceklerini sanmıyorum. Açtım baktım dersin.

Geri
Yukarı