Vatan'dan başka montaj yapan yer var mı?

kunduzbey

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Bazı parçaları Vatan'dan almayı düşünmüyorum. Her parça oradan olmayınca da Vatan montaj yapmıyor. Vatan Bilgisayar dışında montaj yapan yer var mı? Mediamarkt falan montaj yapar mı? N11'de kupon kampanyasından yararlanmak istiyorum. Sadece Kasa ve SSD kaldı,gerisini Vatan'dan aldım. Başka montaj yapan bir yer var mı?

Çözüm
Montaj olayı çok da zor bir şey değil gözünüzü korkutmasın. Bilgisayardan çok az anlayan birisine bile yaptırabilirsiniz, veya video izleyip yapabilirsiniz.
Montaj olayı çok da zor bir şey değil gözünüzü korkutmasın. Bilgisayardan çok az anlayan birisine bile yaptırabilirsiniz, veya video izleyip yapabilirsiniz.

Çözüm
Sinerji Bilgisayar
Şuan kullandığım PC'yi buradan topladım ve montajı 30TL karşılığında kendileri topluyorlar her hangi bir sorun yaşamadım. Kendim toplamaya cesaret edemediğimden onlara toplattım tanımadığın birisine güvenmekte ne kadar mantıklı bilmiyorum :D :D

Rica edebilirsin Vatandaki çalışanlara. Bazı çalışanlar anlayışlı oluyor. Sonuçta oradanda baya bi parça almışsın. Ya da VatanBilgisayar'ın başka şubesi varsa oraya gidip oradaki personelden rica edebilirsin.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Vatan Bilgisayar KDV indirimi başlattı. Geri kalan parçaları oradan alacağım. Kendim toplayabilirim aslında ama ailem güvenmiyor doğal olarak da izin vermiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı