Vatandan Bilgisayar Toplayacaklar İki Kez Düşünün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnternetten sipariş yerine sizde gidip alabilirsiniz. Büyük ihtimal sizde gönderilen üründe iade edilmiş ürün olmalıdır. Size tavsiyem gidip kendinizin alması ve orada eğer kontrol edebiliyorsan etmen.

İşte bu yüzden Asus. Helal Asus. Bildiğiniz güvendiğiniz markadan asla ayrılmayın arkadaşlar. Bilgisayar toplayacaksanız internet üzerinden değilde elden parçaları almaya çalışın.

Neden internet üzerinden almayalım ? Parasını veriyorum, böyle de bir hizmet sunuyorsan işini yapacaksın, internetten alırsan kazıklanırsın anlayışı nedir arkadaşlar.Bunu layıkıyla yapan hem de tüm dünyaya dağıtım yapan firmalar var, ben şahsen artık vatandan almıyorum, siz de almayın sürtsün burunları.Ben parasını peşin vericem ama amcam bana 10 gün sonra tenezzül edip kargolayacak ürünü, hem de bana sormadan etmeden hasar görmüş teşhir ürünü yollayacak, dava bile açar burunlarından getiririm

Dün aldığım PSU bozuk çıktı sandım hemen koşa koşa Avcılar-Vatan şubesine gittim. İki farklı şekilde PSU ya elektirik verip test ettiler sorun çıkmadı ( 24Pin kablosunu tam takamamışım )satış yaparkende çok ilgilendiler. Ben memnunum internettende hayatım boyunca hiçbirşey almadım almamda.

Bu sana karşı istisna bir durum olmuş. Parçaları alınca hemen kontrol edin ve hakkınızı sonuna kadar savunun. Ama sürekli böyle bir şey yok. Vatan kötü bir mağaza değil arada istisnalar çıkabiliyor.

En güzeli gidip almak. Biraz eski kafa ama olsun. Gideceksin, açacaksın bakacaksın ne aldıysan. Öyle kargo sorunlarıyla falan uğraşmayacaksın en rahatı bu. :D

Bu konu başka bir forumda 2 yıl önce, yani belirtilen tarihte -nedense kimsenin dikkatini çekmemiş- durumu gerçekten yaşayan biri tarafından açılmış ve bunu yeni gören Vatan Bilgisayar'a düşman bir diğer arkadaş da tarihi güncellemeden doğrudan konuyu buraya yapıştırmış. Kendisi an itibariyle 1 yıl banlanmıştır.

Geçenlerde biri yine aynı şekilde Vatan PC'nin korsan XP yüklediğine şahit olduğunu iddia etmişti. Muhtemelen bu konudaki de kendisidir. Olay 2 yıl önce yaşanmış olsa bile şu anki durum tamamen yalandan ibaret.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı