Bilgisayar toplayacaklar bir an önce parçaları almalı

Yenlader

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dikkat yazma sebebim şu kendiminde seçimden önce PC toplamak istediğim için ürünlere karar verip alım aşmasına geçtiğimde herhangi bir sitede örnek N11, İtopya vs. bunların sonunda ödemeye izin alınmıyor. Büyük ihtimalle fiyatlar artıcağı için izin verilmiyor o yuzden alma şansi bulursanız bence kaçırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaçırmayın diyorsun da millet zaten şimdi de alamıyor. 0 durumundan 0 durumuna geçince yine değişen bir şey olmayacak.

Ekran görüntüsü 2023-05-22 232214.png

Arkadaşlar dikkat yazma sebebim şu kendiminde seçimden önce PC toplamak istediğim için ürünlere karar verip alım aşmasına geçtiğimde herhangi bir sitede örnek N11, İtopya vs. bunların sonunda ödemeye izin alınmıyor. Büyük ihtimalle fiyatlar artıcağı için izin verilmiyor o yuzden alma şansi bulursanız bence kaçırmayın.

Parçaların fiyatı artıcağı için ödeme sistemi kapatılmaz bunun satışını yapan firma gider sitenin veya başka uygulamalar üzerinden ürünlerin satışlarını kapatır direk.

Kaçırmayın diyorsun da millet zaten şimdi de alamıyor. 0 durumundan 0 durumuna geçince yine değişen bir şey olmayacak.
alabilme imkanı olanlar için dedim

Parçaların fiyatı artıcağı için ödeme sistemi kapatılmaz bunun satışını yapan firma gider sitenin veya başka uygulamalar üzerinden ürünlerin satışlarını kapatır direk.
bilmiyorum 3 4 güne yakındır kaç tane sitede ödeme kısmında farklı kartlarda sıkıntı yaşadım

Dun siparis verdim. Artik rahatim.
h.o ben veremdim ödeme sıkıntılarından dolayı

Son düzenleme:
Geçtiğimiz hafta cumartesi trendyoldan rx 6600 aldım. 5,5k civarına geldi. Hala aynı fiyatta. Dün amazondan hdd aldım (gerçi onlar aşırı zamlanmıyor). Bir problem yaşamadım

Sitede satılan şeyin alımının engelleneceğini sanmıyorum ancak ben de seçimden sonraki 1-2 hafta içinde zam geleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı