Vatandan GTX 1060 Sistem Toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar Recep Baltaş'ın yazdığı
Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Aralık 2017 - Technopat
yazısındaki oyun bilgisayarlarından Üst Seviye Oyun - F/P olanı toplamayı düşünüyorum.
Anakart, işlemci ve ekran kartı seçeneklerinde Ryzen ve Coffee Lake olarak 2 farklı seçenek sunulmuş.
Ben Coffee Lake olan tarafı toplamak istiyorum yalnız kasayı Vatan bilgisayarda birleştirteceğim için bütün parçaların Vatan bilgisayardan alınmış olması lazımmış.
Sıkıntı bu konuda başlıyor. Coffee Lake tarafındaki ekran kartı Gigabyte Windforce GTX 1060 6GB OC
Gigabyte WINDFORCE Nvidia GeForce GTX 1060 6GB OC 192Bit Fiyatı ,
Anakart ASUS Prime Z370-P
ASUS PRIME Z370-P Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 RGB Anakart
ve
Soğutucu Cooler Master Hyper 212 EVO
COOLER MASTER HYPER 212EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+ İŞLEMCİ SOĞUTUCU
Vatan bilgisayarda yok. Dolayısıyla bu parçaları Vatandan alamayacağım için kasa birleştirme işlemini yapamayacaklar.
Bu anakart, ekran kartı ve soğutmanın yerine sisteme en az bunlar kadar uygun olacak ve Vatan bilgisayardan alabileceğim anakart, ekran kartı ve soğutucu önerir misiniz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Recep Baltaş'ın yazdığı
Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Aralık 2017 - Technopat
yazısındaki oyun bilgisayarlarından Üst Seviye Oyun - F/P olanı toplamayı düşünüyorum.
Anakart, işlemci ve ekran kartı seçeneklerinde Ryzen ve Coffee Lake olarak 2 farklı seçenek sunulmuş.
Ben Coffee Lake olan tarafı toplamak istiyorum yalnız kasayı Vatan bilgisayarda birleştirteceğim için bütün parçaların Vatan bilgisayardan alınmış olması lazımmış.
Sıkıntı bu konuda başlıyor. Coffee Lake tarafındaki ekran kartı Gigabyte Windforce GTX 1060 6GB OC
Gigabyte WINDFORCE Nvidia GeForce GTX 1060 6GB OC 192Bit Fiyatı ,
Anakart ASUS Prime Z370-P
ASUS PRIME Z370-P Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 RGB Anakart
ve
Soğutucu Cooler Master Hyper 212 EVO
COOLER MASTER HYPER 212EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+ İŞLEMCİ SOĞUTUCU
Vatan bilgisayarda yok. Dolayısıyla bu parçaları Vatandan alamayacağım için kasa birleştirme işlemini yapamayacaklar.
Bu anakart, ekran kartı ve soğutmanın yerine sisteme en az bunlar kadar uygun olacak ve Vatan bilgisayardan alabileceğim anakart, ekran kartı ve soğutucu önerir misiniz?
Teşekkürler.
Hocam Vatan’dan almanız zorunlu mu? Diğer sitelerde çok daha uygun fiyatlar var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı