Vatandan Pc Toplama

scymz58

Kilopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayarda bir arkadaşıma pc toplamıştık. Arkadaşım montajı kendisi yapmak isteyince bu yapıldığında parçaların garantisinin devre dışı kaldığı söylendi ve arkadaşım pc'sini vatan personeline toplattı. Bende yakın zamanda sistem toplayacağım ve pc min montajını kendim yapmak istiyorum. Böyle bir sıkıntı olur mu? Yoksa tehditten ileri gitmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alakası var! Diyelim ki aynı parçaları başka bir siteden ya da mağazadan aldınız. Garanti dışı mı kalıyor. Tamamen Vatan Bilgisayar saçmalığı. Vatan'dan bilgisayar toplamak da ayrı bir konu da neyse ona girmeyelim şimdi.

Hadi onlara göre garanti dışı kalmış olsun. Elinizdeki fatura ile ürünün garanti belgesinde yazan yere gönderirsiniz. Hem Vatan ile muhatap olmamış olursunuz hem de boşu boşuna süre kaybetmemiş olursunuz. Çünkü Vatan önce sizden ürünü alıyor sonra firmaya gönderiyor. Daha sonra da firma Vatan'a, Vatan da size gönderiyor. Alın size fazladan 5-6 gün daha süre.

Bilmem anlatabildim mi?

Bende kendim toplamak istiyorum. Mecbureriyetten vatandan toplamak durumundayım. 3500 TL pc toplama konumada yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim. Konu Kilitlene bilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı