Vatan'dan OEM hazır sistem alınır mı?

EnesKeser

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Altta linkini verdiğim sistemi almayı düşünüyorum fakat bu OEM sistemler nedir bilmiyorum. Bazı sitelerde garanti şartları değişebilir diyor. Bu gözümü korkuttu biraz. OEM hazır sistemlerin herhangi bir sitedeki hazır sistemden ne farkı var? Bir de satın alınca kasayı toplayıp mı gönderiyorlar yoksa parçaları ayrı ayrı mı gönderiyorlar? Şimdiden teşekkür ediyorum cevap verenlere. Hazır sistem:

Çok pahalı gibi duruyor. Bana sorarsanız internette bir sürü site var kendinize göre tasarlayabileceğiniz.
O sitelerden daha uygun ve daha mantıklı bir seçim yapabilirsiniz. Ya da Technopat sistem tavsiyeleri kısmında bulabilirsiniz.

Alacaksan bunu al.
.
Modart PC oyun testide var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Alacaksan bunu al.
.
Modart PC oyun testide var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam aralarında 1500 TÜRK LİRASI fark var :)
Çok pahalı gibi duruyor. Bana sorarsanız internette bir sürü site var kendinize göre tasarlayabileceğiniz.
O sitelerden daha uygun ve daha mantıklı bir seçim yapabilirsiniz. Ya da Technopat sistem tavsiyeleri kısmında bulabilirsiniz.

Bayağıdır araştırdım bu özelliklere daha uygununu bulamadım açıkçası. Bir de beni cezbeden tarafı MSI'ın Gaming X model ekran kartını kullanması oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı