Vatan'dan OEM hazır sistem alınır mı?

Hazır sistem zorunluysa bu sistem fiyat olarak daha iyi 5600XT RX5700'ün neredeyse tamamen aynısı ve daha güncel bir kart.
El Capitan [Donanım Arşivi] | R5 3600 RX 5600 XT 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com
Kasayı 700W Cougar mesh kasa ile değiştirirseniz 6500TL oluyor. İstediğiniz farklı siteden ekstra SSD veya hard disk eklersiniz onu da kendiniz montajlarsınız.

Hazır sistem zorunlu değil hocam. Hatta attığım sistemi görmeden önce ayrı ayrı alacaktım. İlgilenip cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama attığınız sistemdeki ekran kartının markası xfx. Isınma sorunlarının olduğunu duymuştum. Bir de İncehesap'dan alacağıma Vatan'dan almak daha iyidir diye düşünüyorum.

Hazır sistem zorunlu değil hocam. Hatta attığım sistemi görmeden önce ayrı ayrı alacaktım. İlgilenip cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama attığınız sistemdeki ekran kartının markası xfx. Isınma sorunlarının olduğunu duymuştum. Bir de İncehesap'dan alacağıma Vatan'dan almak daha iyidir diye düşünüyorum.
Vatan'dan alacağına İncehesap'tan alman daha iyidir.Tercih senin ben sana daha uygununu gösterdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı