Vatan'dan PC toplanır mı?

@kozkir Kanuna göre sorun sizden kaynaklanmadığı sürece (ayıplı mal) bizzat değişim hakkınız var. Aldığınız herhangi bir ürünü koşulsuz şartsız 15 gün içinde iade etme gibi bir durum da var. İster mağaza olsun ister internet alışverişi. Yani yan çizme gibi bir hakları yok, olur da yan çizerlerse doğru THH'ye. Her sitede ve her mağazada böyle olmak zorundadır.

Şuraya da biraz göz atıp fikir edinebilirsin: Müşteri Hizmetleri - Vatan Bilgisayar

@kozkir Vatan önermem hocam.

Sinerji, Teknobiyotik, Hepsiburada, N11 ve Nanokatalog gibi sitelerden toplamalısın.

Garanti ise (Senden Kaynaklanmayan Bir Sorunsa) kargo ile aldığın mağazaya göndereceksin.

Ya da direk sen garantiye yollayacaksın.

Vatan'dan PC toplayabilir miyim, fiyatı fazla olur diye duymuştum.

Ben şu zamana kadar 20.000 tl lik pc topladım hiç bir sıkıntı olmadı. Ucuz mu olur bir şey diyemem ama bazen güzel indirimlere de denk geldim. Ben kendim topladım ama el işçiliğim çok dandik olduğundan mağazada toplattım kitap gibi oluyordu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı