Vatangame güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 40B
Eki Görüntüle 662750
Arkadaşlar ben bu siteden 05.09.2020 tarihinde alışveriş yaptım. 1215 uc satın aldım. Fakat kaç gündür uc gelmedi. Sistemde sıkıntı var, bugün yüklenir yarın yüklenir diye diye bugüne kadar oyaladılar ve hala yüklenmedi. Bir defasında "neden gelmedi falan" diye sorduğumda "sabrımızı zorluyorsunuz" gibi laflara girdiler. Açıkçası çok tavsiye etmem yatıyor içerde param ve bende kaç gündür uc bekliyorum. Daha çok beklerim...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linki izle kınınks

Üzerine 10TL daha koyup Trendyol veya ByNoGame'den alınması daha güvenli ve mantıklı geliyor. Bence en iyisi Trendyol, indirimle beraber fiyatlar acayip uygun oluyor ve 5 dakika içerisinde kodu atıyorlar.

Arkadaşlar 2500 VP satın alacağım normalde 125 lira iken burda 102 Tl güvenilir mi?

Eğer değilse buradan alacağım burada da 110 Tl
gayet güvenilir ben ordan 1250 vp aldım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linki izle kınınks

Arkadaşlar 2500 VP satın alacağım normalde 125 lira iken burda 102 Tl güvenilir mi?

Eğer değilse buradan alacağım burada da 110 Tl
Vatangame olarak pek çok üründe uygun fiyatlar sunarak kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Her hangi bir sorunuz olursa 7-24 canlı destek hizmetimizle kafanıza takılan bütün soruları bize ulaşarak sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Geri
Yukarı