Vatangame güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 41B
Selamlar arkadaşlar forum tamamen güvenli SMS ile bilgilendiriyorlar ucuz diye biraz geç geliyor ama değer mi değer yani dediğim gibi binlerce sipariş olduğu için ve sistem sorunlarından dolayı 2 - 4 gün arası sürebiliyor bilginizle yani almak isteyen olursa alsın yani UC gelmese paranız iade ediyorlar teşekkürler.

Arkadaşlar 2500 VP satın alacağım normalde 125 lira iken burada 102 TL güvenilir mi?

Eğer değilse buradan alacağım burada da 110 TL.

Valorant Points kesinlikle buradan almalısın aldıktan en fazla 10 sn içinde kodu veriyor kendim ve arkdaşalrımdan da alan olduğu için öneriyorum.

Eki Görüntüle 662750
Arkadaşlar ben bu siteden 05.09.2020 tarihinde alışveriş yaptım. 1215 uc satın aldım. Fakat kaç gündür uc gelmedi. Sistemde sıkıntı var, bugün yüklenir yarın yüklenir diye diye bugüne kadar oyaladılar ve hala yüklenmedi. Bir defasında "neden gelmedi falan" diye sorduğumda "sabrımızı zorluyorsunuz" gibi laflara girdiler. Açıkçası çok tavsiye etmem yatıyor içerde param ve bende kaç gündür uc bekliyorum. Daha çok beklerim...
gelmedi mi abi hala

Maalesef hiç bir araştırma yapmadan pubg uc aldım rezalet 24 saatte kesin yüklenir denildi sonra 48 e çıktı sonra sistem sorun var denildi bahane bahane bahane 55 saat oldu hala yok bırakın 20 TL fazla olsun direk başka biyerden alın vatangame mi bidaha asla

Benden tavsiye PUBG Mobile'yi bırak yoksa çok paran gider. yani UC dolar bazından satılıyor TL bazından satılmıyor aklı sıra TL değersiz olduğu için yapıyorlar benden demesi.

Maalesef hiç bir araştırma yapmadan pubg uc aldım rezalet 24 saatte kesin yüklenir denildi sonra 48 e çıktı sonra sistem sorun var denildi bahane bahane bahane 55 saat oldu hala yok bırakın 20 TL fazla olsun direk başka biyerden alın vatangame mi bidaha asla
Merhaba talha bey uc niz coktan gelmiş olmalı ayrıca 20 tl fazla olsun diyorsanız epin kodlarıda mevcut sitemizde siz id yükleme almışşınız bazen geç gelebiliyor fakat epin kodu ürünlerimiz otomatik teslim ediliyor firmayı kötülemeden önce sayfayı inceleseydiniz epin alırdınız ve anında teslim edilirdi sağlıklı günler dileriz geçikme içinde ayrıca üzgünüz
gelmedi mi abi hala
aynı gün yüklendiğini söylemiş müşterimiz yorumlara bakarsanız görebilirsiniz sağlıklı günler dileriz

Eki Görüntüle 662750
Arkadaşlar ben bu siteden 05.09.2020 tarihinde alışveriş yaptım. 1215 uc satın aldım. Fakat kaç gündür uc gelmedi. Sistemde sıkıntı var, bugün yüklenir yarın yüklenir diye diye bugüne kadar oyaladılar ve hala yüklenmedi. Bir defasında "neden gelmedi falan" diye sorduğumda "sabrımızı zorluyorsunuz" gibi laflara girdiler. Açıkçası çok tavsiye etmem yatıyor içerde param ve bende kaç gündür uc bekliyorum. Daha çok beklerim...

Kanka paranı vermezlerse bence mahkemeye başvurabilirsin.

Geri
Yukarı