Vbmeta.img nasıl kurulur?

Ve şunu da eklemeliyim.
Hiçbir ROM kurulu değilken nasıl System'ı back up alacağım ki.

Ya da brick olmuş 😃

Yok hocam TWRP'ye girdi.
Genelde bazı ROM'larda bu hatayı alıyorum.
Ya yanlış kerneldan dolayı.
Ya da kernel olmamasından oluyor.
Şu an bir kernel attım bakalım ne olacak.
Bu arada 7 aydır uğraşıyorum 2 cihazda hiçbiri brick olmadı.

Evet bu kernel işe yaramadı.
O zaman başka ROM'lara geçiş yapıyoruz.

Ve şunu da eklemeliyim.
Hiçbir ROM kurulu değilken nasıl System'ı back up alacağım ki.

Sistemi silmeden önce almanız lazım dı çünkü ben ROM yüklerken 30 kere brick oldu telefon ilk 15'inde stock ROM attım sürekli sonra tecrübe edindim ve TWRP yedeği aldım ve her çöküşünde tekrar veri kaybı yaşamadan hayata döndürdüm.

Hocam size tavsiyem stock ROM indirin en son sürümünü Odin ile atın sonra içine atmak istediklerinizi atın elinizde her ihtimale karşı stock ROM olsun ki telefonu hayata döndürebilelim garibanı.

Sistemi silmeden önce almanız lazım dı çünkü ben ROM yüklerken 30 kere brick oldu telefon ilk 15'inde stock ROM attım sürekli sonra tecrübe edindim ve TWRP yedeği aldım ve her çöküşünde tekrar veri kaybı yaşamadan hayata döndürdüm.

Hocam size tavsiyem stock ROM indirin en son sürümünü Odin ile atın sonra içine atmak istediklerinizi atın elinizde her ihtimale karşı stock ROM olsun ki telefonu hayata döndürebilelim garibanı.

Hocam SD kartımın içinde halihazırda stock ROM var zaten.
Ama pek zorda kalmadıkca stock ROM atmayı istemiyorum.
Yeni telefon şu aralar alamıyorum diye ve stock ROM'dan daha az kasıp daha iyi işliyor, daha hızlı diye Custom ROM kuruyorum.

Hocam SD kartımın içinde halihazırda stock ROM var zaten.
Ama pek zorda kalmadıkca stock ROM atmayı istemiyorum.
Yeni telefon şu aralar alamıyorum diye ve stock ROM'dan daha az kasıp daha iyi işliyor, daha hızlı diye Custom ROM kuruyorum.

Anlıyorum hocam en mantıklısı ama şimdiye kadar yüklediğimiz hiçbir Custom ROM'da böyle bir dosya görmedim bütün bir ZIP halinde ZIP yüklüyorduk.

Anlıyorum hocam en mantıklısı ama şimdiye kadar yüklediğimiz hiçbir Custom ROM'da böyle bir dosya görmedim bütün bir ZIP halinde ZIP yüklüyorduk.

Gsi ROM'larda farklılık olabiliyor hocam.

Gsi ROM'da sadece System.img olur.
Ve onun içinde yoksa ektra vendor veya kernel ya da 2'sini de atmanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı