VDS ile site açmak

seymentoyran

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. VDS'im var onun üzerinden site açmak istiyorum. Domainim de var ama XAMPP'e nasıl bağlıyacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Herkesin girebilmesini istiyorum.

Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. VDS'im var onun üzerinden site açmak istiyorum. Domainim de var ama XAMPP'e nasıl bağlıyacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Ne sitesi açıyorsunuz merak ettim onun dışında VDS ile açmanızı önermem bir sorun çıksa VDS bozulsa hacklense ne bileyim tüm site gider ve bir açığı varsa sitenizin direk erişirler sitenize geçici diyorsanız yapabilirsiniz ayrıca çok iyi bilmesemde belki bu video işinize yarar.

Ne sitesi açıyorsunuz merak ettim onun dışında VDS ile açmanızı önermem bir sorun çıksa VDS bozulsa hacklense ne bileyim tüm site gider ve bir açığı varsa sitenizin direk erişirler sitenize geçici diyorsanız yapabilirsiniz ayrıca çok iyi bilmesemde belki bu video işinize yarar.

Kişisel bir site kendi adım vs olacak bu videoya göz attım fakat fark ettiyseniz VDS IP'si kullanıyor fakat ben kendi domainimi kullanmak istiyorum.

Benim de sitem var. Bence VDS ile açmayın site. VDS pek kullanılmaz siteler için. Linux&Windows Hosting alın temizinden, keyfini çıkarın. Cenuta veya HostLAB olabilir.

Kişisel bir site kendi adım vs olacak bu videoya göz attım fakat fark ettiyseniz VDS IP'si kullanıyor fakat ben kendi domainimi kullanmak istiyorum.

Benim de sitem var. Bence VDS ile açmayın site. VDS pek kullanılmaz siteler için. Linux&windows hosting alın temizinden, keyfini çıkarın. Cenuta veya hostlab olabilir.

Bu video işinize yarar belki bilemedim.

Bence de VDS kullanılmaz güvenilir değil.

cloudflare gibi bir yere domaininizi eklerseniz direkt vdsnin public ip adresine bir dns record ekleyip domain bağlamış olursunuz
edit: basit bir site için vdsye çok fazla para vermeye değmez bence. Bir sürü ucuza ve daha güvenli web hostingi yapan firma var

Bu arada VDS fiyatlarına baktım, hosting fiyatlarından ucuz. Yani gidip VDS almayın. Cenuta'dan aylık 25 TL gibi cüzi miktara Linux Hosting alın, daha iyi.

Geri
Yukarı