VDS'e site nasıl kurulur?

ddnajrn

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5 12400F Gigabyte vision oc 12gb rtx 3060 2x8 corsair pro sl rgb
Msi h610m-B Msi mag 650w psu NZXT H510İ
Merhaba VDS'e XAMPP kurdum ve kendi sitemin dosyalarını attım her şey çalışıyor siteye giriyor VDS'te ama site herkese açık değil sadece VDS'te siteye girebiliyorum kendi bilgisayarımda siteye giremiyorum bunu nasıl çözerim?

Kanka portlara izin vermen lazım.
VDSi nereden aldıysan oranın internet sitesinden port açma var ise aç interneti hangi porttan veriyorsan.
Ekstra olarak VDSe gir güvenlik duvarına gir sol taraftan gelişmiş ayarlara tıkla sonra sol tarafta 2 tane seçenek olucak "giden kurallar" ve "gelen kurallar" şeklinde ikisinede port oluştur interneti hangisinden veriyorsan.

Örnek olarak interneti 443 ile sunuyorsan güvenlik duvarından giden ve gelene 443 portuna izin ver.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor.

Kanka portlara izin vermen lazım.
VD'si nereden aldıysan oranın internet sitesinden port açma var ise aç interneti hangi porttan veriyorsan.
Ekstra olarak VDS'e gir güvenlik duvarına gir sol taraftan gelişmiş ayarlara tıkla sonra sol tarafta 2 tane seçenek olacak "giden kurallar" ve "gelen kurallar" şeklinde ikisine de port oluştur interneti hangisinden veriyorsan.

Örnek olarak interneti 443 ile sunuyorsan güvenlik duvarından giden ve gelene 443 portuna izin ver.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor.

Hocam çok teşekkürler oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı