VDSL altyapıda alınabilecek maksimum hız değeri

Aliskrk1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda tahhütüm bitecek. Bundan dolayı firma ve hız araştırmasına başladım. Altyapı hız sorgulama sitelerinin hepsinde farklı sonuçlar çıkmakta. Kimisi maksimum 50 derken kimisi 65 alabilirsin diyor. Ek olarak eklediğim hat değerleri ile maksimum kaç Mbps hız alabilirim?
Arkadaşlar merhabalar. Yakın zamanda tahhütüm bitecek. Bundan dolayı firma ve hız araştırmasına başladım. Altyapı hız sorgulama sitelerinin hepsinde farklı sonuçlar çıkmakta. Kimisi maksimum 50 derken kimisi 65 alabilirsin diyor. Ek olarak eklediğim hat değerleri ile maksimum kaç Mbps hız alabilirim?
Konu arada kaynadığı için cevap atmaktayım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201024_220306.jpg
    Screenshot_20201024_220306.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Hat değerlerine göre 75 Mbps rahat alabilirsin. 75 Mbps geçiş isteyin, bazen hat değerleriniz müsait olsa bile ISS tarafında hizmet verilebirlik oranı düşük olduğundan geçiş talebinize olumsuz cevap verebiliyorlar.

Superonline'den memnun musun kardeşim? İstediğin hızı alabiliyor musun? Geçmeyi düşünüyorum.

24Mbps paketini kullanmaktayım. 23.7 civarı bir hız alıyorum. Yaklaşık 4 senedir kullanmaktayım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gece 4'te bile arasam telefonuma cevap bulabildim, çok ilgililer. Diğer firmalara nazaran bir tık pahalı onun dışında bir sıkıntı göremedim.

Geri
Yukarı