VDSL Altyapıya ISS Tavsiyesi

Tüm mesaj yazan arkadaşlara ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız olarak evimde kullandığım fiber(100Mbps) altyapıda Comnet 1000MBPS altyapı var gösteriyor. Doğru mudur?
Eki Görüntüle 1648587

Geçmenizi önermem ama.
Türk Telekom sitesinde de yazıyor.
1000MBPS'e kadar TT altyapısından hizmet alabilirsin.
Ama 1000 gereksiz coğu platfrom destekemeyip. TT verdiği router 1000MBPS paket icin yetersiz. Yeni router kablo derken her ay yüksek para derken işiniz zor pahalı tutar.
Millenicom veya fixnet bakabilirsiniz.

Geçmenizi önermem ama.
Türk Telekom sitesinde de yazıyor.
1000MBPS'e kadar TT altyapısından hizmet alabilirsin.
Ama 1000 gereksiz coğu platfrom destekemeyip. TT verdiği router 1000MBPS paket icin yetersiz. Yeni router kablo derken her ay yüksek para derken işiniz zor pahalı tutar.
Millenicom veya fixnet bakabilirsiniz.
FTTH(Eve kadar fiber) altyapı, tabii ücreti pahalı da olsa eğer ihtiyaç duyuyorsanız 1 gbps internet alabilirsiniz. Ayrıca 200/500 mbps internetde alabilirsiniz bu altyapıda.

Bu şekilde internet sağlayabilecek başka bir firma önerisi var mıdır?

Tüm mesaj yazan arkadaşlara ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız olarak evimde kullandığım fiber(100Mbps) altyapıda Comnet 1000MBPS altyapı var gösteriyor. Doğru mudur?
Eki Görüntüle 1648587

Şu fotoğrafta TurkNet GigaFiber altyapı sonucunuz filan deseydi hiç durma koş TurkNet'e derdim ama maalesef.

Şu fotoğrafta TurkNet GigaFiber altyapı sonucunuz filan deseydi hiç durma koş TurkNet'e derdim ama maalesef.
Hocam evimde TurkNet kullanıyorum memnunum ama fiyatlar olarak üzmeye başladı, comnet'de 1000mbps görünce idealini bulabilir miyim diye düşündürdü beni.

Hocam evimde TurkNet kullanıyorum memnunum ama fiyatlar olarak üzmeye başladı, comnet'de 1000mbps görünce idealini bulabilir miyim diye düşündürdü beni.
Altyapınız tüm hız profillerini destekliyor,bütçenize uygun bir iss'ye geçebilirsiniz. Türknet 100 mbps üstü hız vermiyor VAE altyapıda. Önerim Netspeed'de ki 200 mbps paketi almanız. Şimdilik TürkNetten daha ucuza kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı