VDSL hat değerleri nasıl?

Sadece Türk Telekom'a ait dolaplara müdahale yasak diye biliyorum. Eğer ki kutuya sadece siz bağlıysanız ya da bağlı kişilerin portlarını biliyorsanız yaptırabilirsiniz. (Bu arada yanlış da biliyor olabilirim. Düzeltirseniz sevinirim)
Bir şeyleri bozmadan, komşulara zaraar vermeden, hallederseniz kimsenin ruhu bile duymaz.

Eski bir komşum ayda 2 kere TT'yi arayarak ankasteden evine kablo çekilmesini istiyor, çekildikçe de kabloyu kesip bakır olarak satıyordu.

Evet, 7 yıl oldu hala yapıyor.

O zaman hocam işini bilen birini bulabilirseniz yaptırabilirsiniz. Bazı videolarda işini bilen elektrikçilerin mahvolmuş ve karmaşa içinde olan kutuları düzelttikleri videolar görmüştüm. Yapılabilir yani. Sadece portları birbirine katmayın yeterli.
Onu karistirmadan hallederiz. Yani elektrikci halleder diye umuyorum. Çok hizmet alan yok zaten . İnşallah polis kapıya dayanmaz syshshsh.

Bu arada bu direkten havai fiber kablo da geçiyor ama tt ekibine soruyorum hic oralı olmuyorlar... Gönül isterdi o havai fibere kutu ekletip fibere kavusmak. ..

Onu karistirmadan hallederiz. Yani elektrikci halleder diye umuyorum. Çok hizmet alan yok zaten. İnşallah polis kapıya dayanmaz syshshsh.

Bu arada bu direkten havai fiber kablo da geçiyor ama TT ekibine soruyorum hiç oralı olmuyorlar... Gönül isterdi o havai fibere kutu ekletip fibere kavusmak.

O kadar bir şeyden polis basmaz.

Bir şeyleri bozmadan, komşulara zaraar vermeden, hallederseniz kimsenin ruhu bile duymaz.

Eski bir komşum ayda 2 kere TT'yi arayarak ankasteden evine kablo çekilmesini istiyor, çekildikçe de kabloyu kesip bakır olarak satıyordu.

Ek yaparlar o zaman sıkıntı hshsh

O kadar bir şeyden polis basmaz.
Havai fiber den yararlanma şansım nedir Acaba

Bence polise vs şikayet edin.

Ek yaparlar o zaman sıkıntı hshsh

Havai fiberden yararlanma şansım nedir Acaba?

Onun için TT'ye dilekçe vermelisiniz.

Bence polise vs şikayet edin.

Onun için TT'ye dilekçe vermelisiniz.
Komple yer altından hat çekmezler dimi. Havai fiberi nasıl baglarlar ki? Bir de sonuç alma ihtimalim var mi? 3 yıl önce çekilmişti bu kablolar. O zaman baz istasyonu için denmisti ama bazi direklerde kablo yuvarlanıp toplanmış. Yani evlere çekilmesi için bırakılmış gibi

Komple yer altından hat çekmezler değil mi? Havai fiberi nasıl baglarlar ki? Bir de sonuç alma ihtimalim var mi? 3 yıl önce çekilmişti bu kablolar. O zaman baz istasyonu için denmisti ama bazi direklerde kablo yuvarlanıp toplanmış. Yani evlere çekilmesi için bırakılmış gibi

Öyle bir konu vardı havai hattan fiber çektirmişti.

Polisten değil de, kimse sorgulamıyor yani bu kablo işini. Aynı personel gelip aynı kabloyu takmayı sabah sporu beklemiş sanki.

Harbiden hiç sorgulamıyor mu acaba her gün aynı kabloyu değişmeyi.

Geri
Yukarı