VDSL hat değerleri nasıl?

Dosya Ekleri

• IMG20230616161419.jpg
    IMG20230616161419.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 8
Harbiden hiç sorgulamıyor mu acaba her gün aynı kabloyu değişmeyi.
Personel geliyor, direkten adamın evine kablo çekiyor. Arası 10 metre. Domuz gibi şişman zengin karikatürü var ya aynen öyle göbeğini okşayarak emrediyor birde şuradan dolandırın buradan geçirin diye. 3 ev turlarıyor kabloya.

Onlar gidince kesiyor kabloyu dolayıp depoya atıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp kablo çekin diyor.

İnterneti kullanmak için komşunun ek binayı kullanıyor. 10/2 A ise onun evi, 11/2 A ya almış interneti, oradan evine kablo çekmiş.

Personel geliyor, direkten adamın evine kablo çekiyor. Arası 10 metre. Domuz gibi şişman zengin karikatürü var ya aynen öyle göbeğini okşayarak emrediyor bir de şuradan dolandırın buradan geçirin diye. 3 ev turlarıyor kabloya.

Onlar gidince kesiyor kabloyu dolayıp depoya atıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp kablo çekin diyor.

İnterneti kullanmak için komşunun ek binayı kullanıyor. 10/2 A ise onun evi, 11/2 A ya almış interneti, oradan evine kablo çekmiş.

TT ekibinin yerinde ben olsam iş vs dinlemeden dalardım adama (gerçi adam denmez o aşağılık herife)

Çok çok teşekkür ederim fiber olmazsa son çare vdsl kutumu yenilerim

Onu karistirmadan hallederiz. Yani elektrikci halleder diye umuyorum. Çok hizmet alan yok zaten . İnşallah polis kapıya dayanmaz syshshsh.
Yok bir şey olmaz. Zaten bunlarla uğraşan bir elektrikçinin portları bulmak için aleti olduğunu düşünüyorum ben. Karıştırmayacaktır.

Bir şeyleri bozmadan, komşulara zaraar vermeden, hallederseniz kimsenin ruhu bile duymaz.

Eski bir komşum ayda 2 kere TT'yi arayarak ankasteden evine kablo çekilmesini istiyor, çekildikçe de kabloyu kesip bakır olarak satıyordu.

Evet, 7 yıl oldu hala yapıyor.
Sonra neden saha ekipleri kablolamayı müşteriye atıyor. Bunun gibiler yüzünden tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı