VDSL için hat uyumluluğu

leylimley

Hectopat
TurkNet altyapısına geçeceğiz. Modem değerlerimi yorumlar mısınız size zahmet olmaz ise? Altyapısının mevcut oldugunu söylediler ve 50 Mbps kadar hız destekliyormuş.

@rtakak

Screenshot_2018-04-19-08-39-03.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem değerlerinden anlamam ama vdsl destekliyor mu modeminiz? Turknet'in sitesinden adresinizi girerek hiz sorgulaması yaptiniz mı? Son olarak referansim ile kaydolur musunuz? Hem size bir ay bedava internet sunuyor hem bana.

Modem değerlerinden anlamam ama vdsl destekliyor mu modeminiz? Turknet'in sitesinden adresinizi girerek hiz sorgulaması yaptiniz mı? Son olarak referansim ile kaydolur musunuz? Hem size bir ay bedava internet sunuyor hem bana.
coktab kayit oldum hocam bir arkadasimin numarasiyla ayrica olaylari soyle anlatayim
Mahallenin hangi kapi no suna baksam turk.net icin 50 mbps ve 75 mbps hiz vaad ediyor ilk günlerdeki musteri temsilcisi yapadasiniz dedi ve bugun basvururken hizmet.nosu ile bakildiginda yapa gozukmedi il ilce girerek bakti ve evet yapa var ama bekleticem dedi tugce hanim baglandi ve yapa calismasi bitmek uzere bitince 50mbps 4mbps upload alabileceksiniz dedi en yuksek hizlari sizce hangisine inanayim suan kaydi 35.mbps icin olustudular sinir oldum keske internetten 50 mbps seklinde abone olsaydim

Tekrar müşteri hizmetlerine bağlanarak hat hızını yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Hem böylece “stabil ve dengeli şekilde geliyor mu?” diye kontrol etmiş olursunuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı