VDSL için İSS önerisi

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Merhaba, evde henüz internet bağlantısı yok. Sıfırdan kurulum yapacağız. Oturacağım evde VDSL destekliyor, hangisini tercih etmeliyim sizce?

• TurkNet VDSL 82 Mbps = 140 TL
  • Netspeed VDSL 82 Mbps = 98 TL
  • Türk Telekom Fiber 100 Mbps = 174 TL
  • Kablonet = 200 TL
  • Millenicom 35 Mbps = 105 TL

İsmini duyduğum ama pek araştırmadığım bir firma aslında ama malum fiyatlar belli öyle olacak gibi duruyor :)
Yaklaşık 3-4 yıldır kullanıyorum, fiyatı düşükken iyiydi elbette çünkü VDSL 100 Mbps kullanıyordum ucuza. Şimdi 100 Mbps VDSL için 140₺ asla ödemem Netspeed varken. Netspeed müşteri hizmetleri üzerine daha ilgili diye de biliyorum bu arada.

Yaklaşık 3-4 yıldır kullanıyorum, fiyatı düşükken iyiydi elbette çünkü VDSL 100 Mbps kullanıyordum ucuza. Şimdi 100 Mbps VDSL için 140₺ asla ödemem Netspeed varken. Netspeed müşteri hizmetleri üzerine daha ilgili diye de biliyorum bu arada.
Çok teşekkür ederim dostum sağ ol 😊

Netspeed uygun gibi duruyor hem kullananlardan tanıdığım ve gördüğüm kadarıyla çoğu memnun kalıyor hem de diğer internet sağlayıcılarına göre fiyat ve hız bakımından daha uygun.

Merhaba, evde henüz internet bağlantısı yok. Sıfırdan kurulum yapacağız. Oturacağım evde VDSL destekliyor, hangisini tercih etmeliyim sizce?

• TurkNet VDSL 82 Mbps = 140 TL
  • Netspeed VDSL 82 Mbps = 98 TL
  • Türk Telekom Fiber 100 Mbps = 174 TL
  • Kablonet = 200 TL
  • Millenicom 35 Mbps = 105 TL
Netspeed kullaniyorum ve tavsiye ederim bu konuda deneyimlerimi paylastim.

Geri
Yukarı