VDSL internet düşük hız

Modemi aç kapa yeniden resim atsana bir daha bakalım.
Hocam reseti attım inanırmısınız 5-6 kere VDSL tanımlaması yapmaya çalıştı ondan sonra tanımladı 2 dk sonra gene koptu modem ve o sıra modem arayüzünden gördüğüm değerler bu kadar saçma ve dengesiz olması mümkün mü? Şu an aldığım değerler en sonuncu görsel çok enteresan.
suan.PNG

asd3.PNG
asd4.PNG

20'nin altına düşmediği sürece sorun yok.
Düşsede alırsın 35'i ama belki sorun olur.

Sen dediğim gibi yap TurkNet'i tehdit et.
Ben elektrikçiyim iç hattımda sorun yok gibi şeyler söyle.
Linkteki haberide oku terimler hakkında bilgi veriyor.

Tamam hocam ben modem arızalıdır diye konu açtım yoksa iç tesisat yenileneli 1 sene bile olmadı ne olacakta iç tesisat bozulacak sanki.
Hocam reseti attım inanırmısınız 5-6 kere VDSL tanımlaması yapmaya çalıştı ondan sonra tanımladı 2 dk sonra gene koptu modem ve o sıra modem arayüzünden gördüğüm değerler bu kadar saçma ve dengesiz olması mümkün mü? Şu an aldığım değerler en sonuncu görsel çok enteresan.
suan.PNG

asd3.PNG
asd4.PNG

Tamam hocam ben modem arızalıdır diye konu açtım yoksa iç tesisat yenileneli 1 sene bile olmadı ne olacakta iç tesisat bozulacak sanki.
Bu mesaj atıldıktan sonra gene vdsl hattı gitti. Şu an telefondan yazıyorum, demek ki bu issler güzel dille değil tehditle, sert sözlerle daha iyi çalışıyor gerekeni yapacağım.

Son düzenleme:
TurkNet'ya da altyapıyı veren Türk Telekom da var sorun. TurkNet'i ara Telekom ekiplerini santrale göndersinler.
İletişim halinde oldukları online sohbet kanalından sorunun bende olmadığını düzeltilmediği taktirde aboneliğimi sonlandıracağımı söyledim hocam. Yarın ararlar muhtemelen ya da iletişim kanalından dönerler mutlaka. Altyapı çalışması yapılırken portta mı yanlışlık yaptılar yoksa kasti mi yapılıyor bunlar anlamadım.

Uzman birime aktarılmayı talep edin. Uzman birimle görüşmedikçe sonuç almanız zor.
@zeki1981 hocam hiç zannetmiyorum.
@Alperen4423 değerlerin normal gözüküyor. Bunu destek ekibine belirt. Aslında TurkNet biraz şans işi, iyisi gelirse tadından yenmiyor. Kötüsü gelirse firar :D
resim_2021-08-18_122856.png

Gelen cevap bu arkadaşlar sorun çıkmaması durumunda ücret tahsil etmeyeceğini belirttiler. Gelsinler bari madem öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı