VDSL internet önerisi

Her iki sitedende sorgulayıp SS atarmısın? Ben Netspeed kullanıyorum ve memnunum. Altyapım neyi destekliyorsa o hızı alıyorum. Referans ile her ay extra 30 TL indirimde kazanıyorsunuz.

1707915010218.png

Altyapım 81 destekliyor.

Hocam ping olayı konumunuz ve kullandığınız sağlayıcıya bağlı. Hız testi değerlerinizde sorun olmadığına göre muhtemelen sağlayıcı kaynaklıdır. Kullandığınız sağlayıcının ping yönlendirmeleri oynadığınız oyun için iyi olmadığından yüksek ping alıyor olabilirsiniz. Konumunuzda sorun yoksa sağlayıcınızı değiştirmekten başka çareniz yok.
Türknet konusuna gelecek olursak eğer müşteri hizmetleri genelde hemen yanıt veriyor ve arıyorlar. İnsanların şikayetçi olduğu konu arayarak ulaşılamıyor oluşu. Ki insanlarımızda eskiden kalma bir huydur arayıp birine ulaşma olayı. Türknet uygulamasından ya da sitesinden arıza kaydı açıp derdinizi yazabilirsiniz. Zaten size gün içinde dönüp müdahalede bulunurlar bir sorun olduğunda.

Ben Netspeed önermiyorum hız dalgalanmaları oluyordu bu sorun TurkNet'te iken yoktu TurkNet önerebilirim evet müşteri hizmetleri bilgisiz ama genelde hızlı cevap veriyorlar TurkNet'te çok da büyük sorun yaşamamıştım vadedilen hızı alabiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı