VDSL internet önerisi

quarest

Hectopat
Netspeed'e zam geldi, 35Mbps 214TL oldu gerçekten çok gereksiz bir fiyat yeni bir internet arayışındayım önerileriniz nedir? Ayrıca VDSL de kullanıp deneyimlediğiniz bir firmayı önerirseniz sevinirim fiberde tüm firmalar sorunsuz neredeyse, şahsen VDSL de Netspeed'den çok memnun değildim.

Netspeed'e zam geldi, 35Mbps 214TL oldu gerçekten çok gereksiz bir fiyat yeni bir internet arayışındayım önerileriniz nedir? Ayrıca VDSL de kullanıp deneyimlediğiniz bir firmayı önerirseniz sevinirim fiberde tüm firmalar sorunsuz neredeyse, şahsen VDSL de Netspeed'den çok memnun değildim.

Hocam Netspeed Millenicom Superonline üçlüsü problemli bırakın şu saçma markaları geçin TurkNet'e 50 TL fazla verin adam gibi hizmet alın. (TurkNet kısmı örnekti arkadaşlar sadece arkadaşın değişmesi gerektiğini yazdım ayrıca şu an TurkNet'te yaşanan bütün arıza gecikmelerinin sebebi Türk Telekom)

Son düzenleme:

Hocam VDSL de hiç deneme şansınız oldu mu? Dediğim gibi çoğu firma fiber de sıkıntı çıkarmıyorda malum oturduğum yerde VDSL altyapı var geçtiğim tüm firmalar illaki bir sorun çıkarıyor.

Hocam Netspeed Millenicom Superonline üçlüsü problemli bırakın şu saçma markaları geçin TurkNet'e 50 TL fazla verin adam gibi hizmet alın.

Hocam vallahi internet altyapım yine 70Mbps falan desteklese geçerim TurkNet'e ama Max 45Mbps destekliyor 45Mbps VDSL için 250TL vermek bana biraz gereksiz geliyor.

Hocam VDSL de hiç deneme şansınız oldu mu? Dediğim gibi çoğu firma fiber de sıkıntı çıkarmıyorda malum oturduğum yerde VDSL altyapı var geçtiğim tüm firmalar illaki bir sorun çıkarıyor.

Hocam vallahi internet altyapım yine 70Mbps falan desteklese geçerim TurkNet'e ama Max 45Mbps destekliyor 45Mbps VDSL için 250TL vermek bana biraz gereksiz geliyor.
İnternet kutusunu 3 ay kullandım ilk zamanlarda ping sorunu oldu ama sonradan sorun ortadan kalktı firma güvenli o konuda aklınızda şüphe olmasın.

Hocam arada 40 TL fark var birisinde routing sorunlu bazı oyunlara giremediğiniz bir hizmet alıyorsunuz birinde (TT hariç) hiçbir sıkıntısı olmayan bir firmaya geçmeyi düşünüyorsunuz karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı