VDSL portu açtırdım

Evan MacMillan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, önceki konum ile alakalı bir şekilde konu açtım ve sizlerin karşısındayım.

Bundan yaklaşık 25 gün önce Superonline 100 Mbps VDSL paketi nasıldır? şeklinde bir konu açmıştım.
Cevap veren arkadaşlar sayesinde internet altyapımın VDSL desteklediğini ancak boş port olmadığını öğrendim.
Hemen ilçemdeki Türk Telekom genel müdürlüğüne gidip dilekçemi ilettim. Yaklaşık 10 gün sonra yeni portu benim için açtılar.
Artık internet altyapım VDSL'i destekliyor.

1667079447967.png

(Alabileceğim maksimum internet hızını göstermektedir, eski bir fotoğraftır)
Türk Telekom'un VDSL paketini kullanıyoruz ancak bu internet hizmetinden yeterince verim alamıyoruz.
Sorum şudur; Türk Telekom üyeliğimi iptal ettirdiğimde yeni gelecek internet servis sağlayıcı şirketi boşalan porta VDSL bağlantısı yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, önceki konum ile alakalı bir şekilde konu açtım ve sizlerin karşısındayım.

Bundan yaklaşık 25 gün önce Superonline 100 Mbps VDSL paketi nasıldır? şeklinde bir konu açmıştım.
Cevap veren arkadaşlar sayesinde internet altyapımın VDSL desteklediğini ancak boş port olmadığını öğrendim.
Hemen ilçemdeki Türk Telekom genel müdürlüğüne gidip dilekçemi ilettim. Yaklaşık 10 gün sonra yeni portu benim için açtılar.
Artık internet altyapım VDSL'i destekliyor.

Eki Görüntüle 1584218

(Alabileceğim maksimum internet hızını göstermektedir, eski bir fotoğraftır)
Türk Telekom'un VDSL paketini kullanıyoruz ancak bu internet hizmetinden yeterince verim alamıyoruz.
Sorum şudur; Türk Telekom üyeliğimi iptal ettirdiğimde yeni gelecek internet servis sağlayıcı şirketi boşalan porta VDSL bağlantısı yapabilir mi?
Geçiş yaparsanız o port üzerinden geçin yapmış olursunuz.

Geçiş yaparsanız o port üzerinden geçin yapmış olursunuz.
Teşekkür ederim, konu ile alakalı bir sorum daha olacak.
Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zaman 35 Mpbs'nin üstünde alırsak kopmalar olacağını söylediler.
İnternet hızımız 78'e kadar destekliyor, en azından 50 Mpbs'ye kadar alamaz mıyız?

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zaman 35 Mpbs'nin üstünde alırsak kopmalar olacağını söylediler.
İnternet hızımız 78'e kadar destekliyor, en azından 50 Mpbs'ye kadar alamaz mıyız?
Hocam 78 e kadar destekliyorsa 50mbps de kopma olmaz neden kopma olabileceğini söylediler mi?

Bina tesisatında problem varsa o yüzden kopma yaşayabileceğinizi söylemiş olabilirler.

Arayın sorun hocam 50 mbps paket alırsam hattımda kopma vb. sorunlar olur mu diye.
Anladım, cevaplar için teşekkür ederim.
İlerleyen günlerde arayacağım ve durumu değerlendireceğim. Herhangi bir gelişme olursa bu konudan veya farklı bir konu açarak güncelleme yapacağım.

Bina tesisatında problem varsa o yüzden kopma yaşayabileceğinizi söylemiş olabilirler.
Nedenini söylemdiler maalesef.

Geri
Yukarı