VDSL2 Annex B İstatistikleri

HaziranYagmuru

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Hattımın hızını artırmak istiyorum. DSL istatistiklerim ise şöyle:

VDSL Training Status: Showtime
Mode: VDSL2 Annex B
VDSL Profile: Profile 17a
Traffic Type: PTM Mode
Link Uptime: 0 day: 6 hours: 45 minutes
============================================================================
VDSL Port Details Upstream Downstream
Line Rate: 4.154 Mbps 51.291 Mbps
Actual Net Data Rate: 4.095 Mbps 51.198 Mbps
Trellis Coding: ON ON
SNR Margin: 44.4 dB 31.2 dB
Actual Delay: 0 ms 0 ms
Transmit Power: -11.5 dBm 11.8 dBm
Receive Power: -11.9 dBm 9.1 dBm
Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
Total Attenuation: 0.4 dB 2.6 dB
Attainable Net Data Rate: 58.929 Mbps 135.528 Mbps

Sizce ne kadar hız alabilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerleri iyi. 100 Mbps sorun olmadan alabilirsin. Hattın 132 destekliyor gözüküyor ama macera aramadan 100 iyidir. Zaten ben 100 üstü VDSL paket görmedim. Hangi İSS kullanıyorsun? Netspeed ise 100 Mbps çıkarmalarını iste. Diğerleri çok pahalı zaten.:ROFL:

Hat değerleri iyi. 100 Mbps sorun olmadan alabilirsin. Hattın 132 destekliyor gözüküyor ama macera aramadan 100 iyidir. Zaten ben 100 üstü VDSL paket görmedim. Hangi İSS kullanıyorsun? Netspeed ise 100 Mbps çıkarmalarını iste. Diğerleri çok pahalı zaten.:ROFL:
Türk Telekom kullanıyorum. Ama Netspeed geçiş yapcam

Geçersen çok rahat 100 Mbps alırsın ama 1 Mart son kampanyaları ona göre.
Doğrudur üstat bende kendilerine söyledim zaten geçiş yapacağımı bundan kaynaklı olarak kendilerine geçiş yapacağımı yazılı bir şekilde bildirdim pazartesi bana dönüş sağlarlar zaten bu arada Türk Telekom sadece 2 ay kullanıp faturasını ödediğim taahhütname için 577 TL ücret çıkardı bu konuda ne dersiniz bende BTK bildirdim

Doğrudur üstat bende kendilerine söyledim zaten geçiş yapacağımı bundan kaynaklı olarak kendilerine geçiş yapacağımı yazılı bir şekilde bildirdim pazartesi bana dönüş sağlarlar zaten bu arada Türk Telekom sadece 2 ay kullanıp faturasını ödediğim taahhütname için 577 TL ücret çıkardı bu konuda ne dersiniz bende BTK bildirdim
Onu sen kendin hesapla. Kullandığın paket için ne kadar indirim yaptılarsa aylık o indirimi kullandığın ay ile çarpma yaparsan sonucu bulursun. Cayma yapma diye genel olarak yüksek rakam ile korkutmaya çalışıyorlar. Sadece son iki ay çok bir ücret çıkaramıyorlar bildiğim kadarıyla. Vodafone ben iki ay kala çıktım ücret talep edilmedi.

Modem ücreti, aktivasyon ücreti, bağlantı ücreti vs. ücretleri istedikleri için cayma bedeli yükseliyor. Ama yinede fazla gibi. Benim bildiğim yeni yasalara göre taahhüt bozulunca ne kadar ceza çıkarılacağı sitelerinde yazmak zorunda. Türk Telekom İnternet Online İşlemler bu siteden bakın bir.

@Cleante E-Devlet'de borç gözükmüyor değil mi? Firmalar zaten paragöz, haber vermezler yavaş yavaş borç birikir sonra. Telefonda borç gözükmesine rağmen borç yok diyecek kadar yüzsüzlük yapabiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı