VDSL2 Annex B İstatistikleri

24 ay taahhüt var 2 ay kullandım modem falan almadım bu demek oluyorki 97 Tl cayma çıkması gerekiyor peki illa btk dan gelecek sonucumu beklemem gerek yoksa başka bir yollada iptal edebilirmiyim

24 ay taahhüt var 2 ay kullandım modem falan almadım bu demek oluyorki 97 Tl cayma çıkması gerekiyor peki illa btk dan gelecek sonucumu beklemem gerek yoksa başka bir yollada iptal edebilirmiyim
Zaten onlar sana cayma diye yalan söylüyor. Sen bu konuda bilgili olduğunu gösterirsen konuşurken onlar yelkenleri indirmek zorunda.
TT kullanmadığım için bilemiyorum. Menüleri dolaşıp bulmanız lazım.
Borç varsa çıkar. Neden çıkmasın? İşte onu takip etmelisiniz. Özellikle Türk Telekom'un 15 TL için tebligat gönderdiğinide gördüm. Az olan borcu haber vermeyip yıllar sonra binlerce Lira faiz geçirdiğide.

Zaten onlar sana cayma diye yalan söylüyor. Sen bu konuda bilgili olduğunu gösterirsen konuşurken onlar yelkenleri indirmek zorunda.

Borç varsa çıkar. Neden çıkmasın? İşte onu takip etmelisiniz. Özellikle Türk Telekom'un 15 TL için tebligat gönderdiğinide gördüm. Az olan borcu haber vermeyip yıllar sonra binlerce Lira faiz geçirdiğide.
Hocam benim taahhütna mem de böyle bir ibare yer alıyor acaba bu şekilde ceza çıkmasına sebebiyet veriyor olabilirler mi ?

Dosya Ekleri

• telekom şartname.png
    telekom şartname.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 121
Hocam benim taahhütna mem de böyle bir ibare yer alıyor acaba bu şekilde ceza çıkmasına sebebiyet veriyor olabilirler mi ?
Zaten yazanlar herkesin bildiği şeyler. Caydıktan sonra modem cihaz 2 yıl kullanırsan ücretsiz dedilerse onun parasını alırlar. Aylık ödüyorsan kalan parayı alırlar. Bağlantı ve aktivasyon ücreti alabilir. Ay başına indirimleri alır. Senin kaç ayın kaldı?

Modem almadım sadece İnternet bağlattım 2 ay kullandım 22 Ayım var daha
Bağlantı ücreti isterse ister onun haricinde sana 500-600 TL gibi rakam çıkaramaz alt tarafı iki ay için. Zaten TürkNet 120 TL cayma bedelini karşılıyor. Diyor ki sen cayma bedelini öde ve bize fax gönder biz her ay 20 Lira faturandan düşeriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı