VDSL2 hız değerleri nasıl?

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Upload arada 9 Mbps bile oluyor. Neden?

Screenshot_2022-10-02-09-30-14-510_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sağlacınız nedir? 35 Mbps alıp 8Mbps upload almak garip çünkü tüm internet firmalarındaki paketler 35/6 ya da 100/8 oluyor.

Hocam bu arada şimdi fark ettim Vodafone sağlayıcısını kullanıyormuşsunuz bir de VPN açık sanırım, VPN'yi kapatıp bir daha test yapar mısınız?

Hız konusuna gelince ülke geneline göre ortalama, altyapınız varsa hızınızı yükseltirsiniz ama dediğim gibi 100'lük paket kullanıyorsunuz sanırım ve 30Mbps alıyorsunuz, kaç Mbps paket kullandığınızı biliyor musunuz?

İnternet sağlacınız nedir? 35 Mbps alıp 8Mbps upload almak garip çünkü tüm internet firmalarındaki paketler 35/6 ya da 100/8 oluyor.

Hocam bu arada şimdi fark ettim Vodafone sağlayıcısını kullanıyormuşsunuz bir de VPN açık sanırım, VPN'yi kapatıp bir daha test yapar mısınız?

Hız konusuna gelince ülke geneline göre ortalama, altyapınız varsa hızınızı yükseltirsiniz ama dediğim gibi 100'lük paket kullanıyorsunuz sanırım ve 30Mbps alıyorsunuz, kaç Mbps paket kullandığınızı biliyor musunuz?
VPN/DNS hepsi kapalı kendi konumundan yapıyorum testi 50 Mbps lik paket

VPN/DNS hepsi kapalı kendi konumundan yapıyorum testi 50 Mbps'lik paket.

50 Mbps paket 50 Mbps verecek diye bir şey yok ki telefonunuzun desteklediği Mbps kaç Vodafone ile uzaklığınız ne kadar internette ne kadar kişi var saat kaçta yapıyorsunuz gibi gibi 50 Mbps maksimum alabileciğiniz internettir he tabii arada 51-52 olur fakat 50'den yukarı çıkmaz 50 maksimum zaten.

Sizde bayağı paket kaybı var. Modem arayüzünden xDSL istatistiklerini atar mısınız? Bu arada kablolu bağlantıda ne kadar hız alıyorsunuz?
Santralden bana 65549 kbps diyor 35 zor görüyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-02-10-00-06-862_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-02-10-00-06-862_com.android.chrome.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı