VDSL2 Max kaç MB hızı destekliyor?

Şu an peki hızın kaç oldu? Ne kadar hız görüyorsunuz? Ve TurkNet üzerinden mi hizmetiniz şu an? Şu bedava 1 ay olayı bitsin o zaman kadar TurkNet çözemezse bu olayı bir Comnet denemesi yapmayı düşünüyorum şahsen.
Şu an Comnet kullanıyorum. Ancak evde değilim. Geçmiş testlerden çıkarttım bunu. Sakin olun lütfen. (!)
Screenshot_20210818_200942_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Bu arada yararı olur mu bilmem ama ben Comnet'den internet kullanmadan önce Türk Telekom aboneliğimi direkt sonlandırdım. Port kapandı. Yani geçiş olmadı bizimki. Sıfır Abonelik gibi oldu tekrardan.

Şu an Comnet kullanıyorum. Ancak evde değilim. Geçmiş testlerden çıkarttım bunu. Sakin olun lütfen. (!)
Eki Görüntüle 1143558
Bu arada yararı olur mu bilmem ama ben Comnet'den internet kullanmadan önce Türk Telekom aboneliğimi direkt sonlandırdım. Port kapandı. Yani geçiş olmadı bizimki. Sıfır Abonelik gibi oldu tekrardan.
Hocam biz ADSL TürkTelekom kullanıyoruz. TürkNet VDSL'e geçeceğiz. Yaklaşık 5 gün sonra. Üyeliği kapattırıp mı geçelim yoksa olan üyelik üzerinden mi geçelim?

Hocam biz ADSL TürkTelekom kullanıyoruz. TürkNet VDSL'e geçeceğiz. Yaklaşık 5 gün sonra. Üyeliği kapattırıp mı geçelim yoksa olan üyelik üzerinden mi geçelim?
Geçiş yapın. Kapatmayın hattı. Bir de Port sorunu falan yaşarsınız. Bizim burada port sorunu imkansıza yakın bir ihtimal olduğu için ben böyle yaparken endişe yaşamadım.

Port var hocam ya. VDSL zaten yeni geldi.
Yeni geldiyse sakin olun ve kapattırmayın. VDSL geldi haberini alan başvurabilir.
Geçiş yapın dediğim gibi. Zaten VDSL'de fark yaratacağını sanmıyorum dediğim şeyin.

Fiberde fark yaratabilir diye düşündüm.

Yeni geldiyse sakin olun ve kapattırmayın. VDSL geldi haberini alan başvurabilir.
Geçiş yapın dediğim gibi. Zaten VDSL'de fark yaratacağını sanmıyorum dediğim şeyin.

Fiberde fark yaratabilir diye düşündüm.

Dediğiniz şey benim için çok önemli değil hocam benim için :D. 16 Mbps'ten kurtulayım yeter kafasındayım şu an. Çarşamba günü TurkNet ekibi gelecekmiş hocam. Saha dolabı uzaklığı 256 metre. Dedikleri hız 61 MBPS. Sizce o kadar hız alınabilir mi?

Dediğiniz şey benim için çok önemli değil hocam benim için :D. 16 Mbps'ten kurtulayım yeter kafasındayım şu an. Çarşamba günü TurkNet ekibi gelecekmiş hocam. Saha dolabı uzaklığı 256 metre. Dedikleri hız 61 MBPS. Sizce o kadar hız alınabilir mi?
ADSL'de ne kadar hız alıyordunuz?

Eki Görüntüle 1143558
Bu arada yararı olur mu bilmem ama ben Comnet'den internet kullanmadan önce Türk Telekom aboneliğimi direkt sonlandırdım. Port kapandı. Yani geçiş olmadı bizimki. Sıfır abonelik gibi oldu tekrar.

Hey maşallah 😁 hayalimizdeki hızlar.

Dediğiniz şey benim için çok önemli değil hocam benim için :D. 16 Mbps'ten kurtulayım yeter kafasındayım şu an. Çarşamba günü TurkNet ekibi gelecekmiş hocam. Saha dolabı uzaklığı 256 metre. Dedikleri hız 61 Mbps. Sizce o kadar hız alınabilir mi?

50 rahat almanız gerek.

Geri
Yukarı