Ve moderatörler konuyu kapatırlar, peki neden?

Peki siz böyle bir olay yaşadınız mı?

• Evet.

• Hayır.

• Ben sonuçları görmeye geldim.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

MYZA

Hectopat
Konuları neden kapatıyorsunuz düzgün ve mantıklı tartışmaların olduğu konuları özellikle. Hakaret olanlarda konu açık yazan olmuyor, ama iş düzgünce itiraz etmeye gelince AAA'a konu kapatılmış ve yine ağzına tıkılan bir konu daha.

Bir de moderatör ve yönetici arkadaşlar laf sokmadan da kapatmıyorlar konuyu, bak son noktayı ben koydum kapattım der gibi. Kapatıyorsun bari bir şey yazmada insanlar sinirlenmesin ve cevap vermeye gerek duymasınlar, lakin siz bu şekilde mahalle kavgaları gibi son lafı ben söylerim tavrıyla giderseniz bu sinir harbi dinmez.

Ben kendi düşüncelerimi söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bu benim açtığım 9. konu ve ilk defa açılan konu, peki neden?
Ve o konuları ilk moderatörler onaylar. Peki neden?
Kiminin karşıt görüşe saygısı var ama çoğunluk böyle değil, teşekkürler. Konuyu kapatabilirsiniz.

Edit:Şahsen sizi gördüğüm çoğu konu gayet mantıklı ve sorunsuz ve sizin yaklaşımınız iyi ama herkes sizin gibi değil.

Son düzenleme:
Edit:Şahsen sizi gördüğüm çoğu konu gayet mantıklı ve sorunsuz ve sizin yaklaşımınız iyi ama herkes sizin gibi değil.
Böyle düşündüğünüze sevindim.

Aslında hiçbir moderatör arkadaşımızın kimseye garezi yok. Bazı konular oluyor kendisine hiçbir faydası olmayacak şekilde boş yere insanlar birbirleri ile tartışıp kavga ediyor. Tartışma çıkaracak konularda insanların birbiri ile tartışmasını hoş bulmadığımızdan kilitliyoruz.

Eskiden birçok forum bu tarz tartışma içerikli konulara müsade ettiği için zarar gördü ve kapanıp gitti. Tartışma kültürünün ülkemizde henüz çok oturmamış olması da bunda bir etken.

9. konu derken orasını anlayamadım.

Böyle düşündüğünüze sevindim.

Aslında hiçbir moderatör arkadaşımızın kimseye garezi yok. Bazı konular oluyor kendisine hiçbir faydası olmayacak şekilde boş yere insanlar birbirleri ile tartışıp kavga ediyor. Tartışma çıkaracak konularda insanların birbiri ile tartışmasını hoş bulmadığımızdan kilitliyoruz.

Eskiden birçok forum bu tarz tartışma içerikli konulara müsade ettiği için zarar gördü ve kapanıp gitti. Tartışma kültürünün ülkemizde henüz çok oturmamış olması da bunda bir etken.

9. konu derken orasını anlayamadım.
Bu konuda açtığım 9. konuydu demek istedim. Diğerleri açılmadı tabii. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı