VeBitcoin firması da kapandı

Son zamanlarda üst üste gelen kripto sallantılarından sonra, sallantılardan bir yenisi de bugün oldu.
VeBitcoin firması (Türk Firması), finansal olarak zor durumda olduklarını belirtip işlemleri kapattı. Birçok kullanıcı yine mağdur duruma düştü. Firmadan, üyelerin hesapalrında ki bakiyelerin ne olacağı konusunda net bir açıklama yapılmadı. Ancak iflasın eşiğinde olduğu söyleniyor. Tekrar bir dolandırılma mağduriyeti yaşamak istemiyor halk. Umarım gereği yapılır bu sefer erkenden. ( Kaynak: Habertürk, NTV )
Firmanın 24 saatlik işlem hacmi 60 Milyon Dolar olarak belirtildi.

BTC ne kadar düşse de dalgalansa da bi kitlesi var her şeyi göze alan. Ayrıca yatırım yapılan firmalar köklü ve sağlam şirketler.
TR firmasının neyine kanıp giriyor millet anlamıyorum.
Peki BTCTürk yorumunuz nedir?

BTC ne kadar düşse de dalgalansa da bi kitlesi var her şeyi göze alan. Ayrıca yatırım yapılan firmalar köklü ve sağlam şirketler.
Bu olaylar geriye kalan tüm Türk borsalarının gözden düşmesine sebep olacaktır. Bu olaydan önceki ve sonraki işlem hacimlerine bakmak bir bilgi verebilir.

Ben BTCTürk’ün kapanacağını düşünmüyorum. Ne de olsa büyük bir firma. Bi hazırlığı vardır heralde. Ama Türkiye’de en az bir tane daha firma kapanır. Çünkü parayı bulan işe giriyor ve herşeyin bi sınırı var.

Geri
Yukarı