Vefat eden yakınıma sövüldüğü için Valorant'tan 1 yıl uzaklaştırıldım

Sövmek,çocukların işi. Siz olgun davransaydınız,kazanırdınız. Söz uçar,yazı kalır. Sövmekte uçar,kazanmak kalırdı size.

Öncelikle başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
Yaşadığınız durum çok üzücü. Mail yoluyla derdinizi anlatmaya çalışabilirsiniz diye düşünüyorum. İlla geri dönerler.
Merhaba maile nasıl ulaşacağım ben herhangi bir yerde mail görmedim aklım yerinde değil pek.

Sövdüğüm için ban yedim. Saçma olanda bu. Benim vefat eden yakınıma küfür ediliyor bende susıcak mıydım, oyunun algoritmasına s*çayım ben zaten.

Desteğe yazdım bot verilen uzaklaştırılmalarda işlem değişikliği alınamaz yazdı tekrar attım özellikle buralarda yetkili varsa benimle iletişime geçmesini istiyorum o yüzden konu açtım umarım vardır saçmalığın daniskası. Bu arada evet kız gibi yazısını ben de report sebebi olduğunu dün arkadaşımdan oyun sırasında öğrendim ancak zaten kız olup üstüne ban yemem komediydi karşıdaki arkadaş ban bile yemedi oyun destek çöp halde :D

Klasik Riot. Maalesef bunu destek çözebilir. Ayrıca o kadar küfür edip ceza almaması benim de canımı sıktı vallaha.

Sövmek,çocukların işi. Siz olgun davransaydınız,kazanırdınız. Söz uçar,yazı kalır. Sövmekte uçar,kazanmak kalırdı size.
Olabileceğim en olgun haldeydim zaten. 25 yaşlarındaki yetişkin birisi ölen annene küfür etse nasıl rahat kalabilirsin ki dayı? Söven kişi çocuk olsaydı anlardım yaşı oldukça büyük en az 25 yaşlarında bir adamdı nefret ettim yemin ederim bir insanlık bu kadar mı korkunç olabilir? Küfür etmesine rağmen özür diledim, vefat ettiğini söyledim etmeye devam etti neden devam ediyorsun dediğimde yaşıma laf atmaya başladı sanırım birisinin ailesinden birini kaybedebileceğini gram düşünmüyorlar. Beyin yaşının 10 olduğuna yemin bile edebilirim ancak 10 yaşındaki çocuğa yazık.

Klasik Riot. Maalesef bunu destek çözebilir. Ayrıca o kadar küfür edip ceza almaması benim de canımı sıktı vallaha.
Ceza aldı mı bilmiyorum bu gibi kişilerin hesabı kalıcı olarak silinmeli, bana yazan kişi bot herhangi bir şekilde geri cevap vermiyor uzaklaştırma kararları kesindir diye. Emaillerini bulmaya çalışıyorum şu an.

Öncellikle Allah rahmet eylesin, oyunda çok troll, sinir bozucu insanlar var ki oyunu bırakmama sebep oldular. Oyun bana saçma gelmeye başladı oyuna ne kadar yatırım yapsam da. Karşıdaki sana "kız gibi oynuyorssun" diyorken ban yemiyor ama siz "sende kız gibi oyna" derken ban yiyorsunuz, burada adaletsizlik var.

Merhaba maile nasıl ulaşacağım ben herhangi bir yerde mail görmedim aklım yerinde değil pek.
Oyun firmalarının destek hesapları oluyor. Riot özelinde adresini bilmiyorum ama ulaşılabilecek bir adres illa vardır diye tahmin ediyorum. Varsa kolayca bulursunuz. Ben başka bir firma ile sorunumu mailleşerek çözdüm ama biraz küçük bir firmaydı. Riot'da durum nasıl işliyor tam bilmiyorum genel olarak yorum yaptım.

Öncellikle Allah rahmet eylesin, oyunda çok troll, sinir bozucu insanlar var ki oyunu bırakmama sebep oldular. Oyun bana saçma gelmeye başladı oyuna ne kadar yatırım yapsam da. Karşıdaki sana "kız gibi oynuyorssun" diyorken ban yemiyor ama siz "sende kız gibi oyna" derken ban yiyorsunuz, burada adaletsizlik var.
Buna da herhangi bir şekilde karşılık alamadım evet, sağ ol bu arada.

Arkadaşlar dün üst üste üç defa trol denk geldi ilk oyunda karşı takımdan karı gibi oynamayın la denildi (kızım ve 32 vurmuştum MVP idim plat 1 rankım), sende kız gibi oyna da MVP ol o zaman dedim sohbetten uzaklaştırma yedim gereksizce. Üstüne sonraki oyunda vefat eden yakınıma oyunda küfür edildi vefat ettiğini belirtmeme rağmen küfür devam etti, adama yanlışlıkla ISO'nun skillini atmıştım. Özür diledim yaşıma başıma küfür etti gereksizce ki 20 yaşındayım. Birden özür dilememe rağmen şizofren demeye başladı. Dava açacaktım ancak dayanamadım meşru müdafadan tahrikle bende küfür ettim sohbette, sesli değil. Valorant uzaklaştırma biletlerine cevap vermiyor verilen karar doğru vesaire diyor, benim içim kan ağlıyor ulaşabileceğim herhangi birisi yok mu destek olarak?

Bu tarz oyunlarda troll ve saygısız insan kitlesi çok fazla. CS:GO oynarken de bana denk geldiklerinde hepsini mute lerdim. Kafam rahat ederdi. Bu tarz oyunlar genelde insanı eğlendirmekten çok sinirlendirip strese sokan cinsten size tavsiyem oyunu bırakmanız olur. Başınız sağ olsun bu arada.

Oyun firmalarının destek hesapları oluyor. Riot özelinde adresini bilmiyorum ama ulaşılabilecek bir adres illa vardır diye tahmin ediyorum. Varsa kolayca bulursunuz. Ben başka bir firma ile sorunumu mailleşerek çözdüm ama biraz küçük bir firmaydı. Riot'da durum nasıl işliyor tam bilmiyorum genel olarak yorum yaptım.

Bildiğim kadarı ile [email protected] olması lazım. Ancak sadece ticket ile etkileşim kurup bu email üzerinden size dönüyorlar.

Geri
Yukarı