Çözüldü Vega 10 oyunlarda düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KemalT27

Hectopat
Merhaba. Benim bilgisayarımda Ryzen7 3700U Vega10 2x4 RAM 512 GB SSD var ve ben internette bunun oyun testlerini izliyorum ama benim oynadığımdan daha yüksek FPS alıyorlar. Nedenini biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Benim bilgisayarımda Ryzen7 3700U Vega10 2x4 RAM 512 GB SSD var ve ben internette bunun oyun testlerini izliyorum ama benim oynadığımdan daha yüksek FPS alıyorlar. Nedenini biliyor musunuz?

Oyun ayarlarından texture qualityi Low yapıp çözünürlüğü düşürmen gerekir APU bir sistemde. Dediklerimi yapıp tekrar dener misin?
APU sistem kuruyorsanız ve bu işlemci Ryzen 7 gibi iyi bir işlemci ise 16 GB Dual ve 3000MHz sınırını geçmeniz lazım diye düşünüyorum açıklamada 16 GB 3000MHz yazma olasılığı çok yüksek ve 2X'i görmedim :) anakart vs. tüm sisteminizi yazar mısınız.

Bilgisayar laptop yalnız.

Oyun ayarlarından texture qualityi Low yapıp çözünürlüğü düşürmen gerekir APU bir sistemde. Dediklerimi yapıp tekrar dener misin?

Aslında ben CS:GO'da 4:3 ve 1024X720 oynuyorum yani yine düşürdüm çözünürlüğü de yine aynı (en düşük grafiklerde oynuyorum)
Merhabalar,
Ekran kartı sürücünüz güncel mi ?
evet

El ile mi güncellediniz yoksa aygıt yöneticisinden mi?

Şimdi baktım güncel değilmiş aygıt yöneticisinden güncelledim şimdi.

Oyunda çözünürlüğü düşürdüğüm zaman FPS gerçekten çok fazla arttı çok teşekkür ederim umarım diğer oyunlarda da işe yarar.

Geri
Yukarı