Vega 8 Sürücü Kurulum Sonrası Siyah Ekran Sorunu

zeybek91

Hectopat
Windows 10 kullanıyorum "Microsoft Görüntü Bağdaştrıcısı" ile sorunsuz Windows açılıyor driverı guncelle dedikten sonra Vega 8 driverı yükleniyor. Yeniden başlat dediğimde logo gözüküyor sonra ekran sinyal yok uyarısı veriyor. Guvenli modda açıp driverı kaldırıp tekrar Microsoft driverını kuruyorum tekrar acıyorum bilgisayar guzel çalışıyor. Sorun onboard Vega 8 kullanmaya çalıştığımda oluyor. Drıverları AMD sitesinden indirdim. Sorunun çözümü ne olabilir?

Aynı şey başıma geldi, ikinci el sistem topladım neredeyse her parçası ikinci el, sistem sorunsuz şekilde açıldı BIOS ekranı geldi temiz bir Windows 10 kurdum direkt hiçbir driver kurmadan hemen ekran kartı driverı kurdum, sistemi yeniden başlattım başlarken Gigabyte logosu geldi ve Windows yüklenme simgesi göründü sonrasında o ekran kayboldu yerini sinyal yok yazısına bıraktı, sorun sizce neden kaynaklı? Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? (işlemci geldiğinde pinleri kargoda yamulmuştu tek tek 0.5 kalem ile pinleri düzelttim taktım oturdu güzelce yerine driver kurmadan sorunsuz çalıştı fakat driver kurunca patladı sistem))

Geri
Yukarı