Vegas Pro ses ekleme sorunu!

Swarp

Hectopat
Merhabalar. Sony Vegas 15.0 programında çektiğim bir videoya ses eklemek istiyorum. Öncelikle videoyu ekliyorum, videonun sesi gayet güzel normal bir şekilde geliyor. Ardından müziği koyuyorum ama müziğin sesi geliyor ama sadece cızırtı. Ses sanki bir müziğin hızını 10 ile çarpmışız gibi geliyor. Yani ses çok hızlı akıyormuş gibi geliyor. Böyle saçma bir problemi neden alıyorum anlamış değilim yardımcı olursanız çok sevineceğim. Bu arada dosyayı dönüştürdüm, ayarlarla oynadım ama hiçbir şey değişmedi. Eski bilgisayarımda sıkıntı yoktu ama şimdi sıkıntı var. Attığım bütün seslerde dalgalar yok, fotoğraf ektedir. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    121,4 KB · Görüntüleme: 68
Eğer korsan kullanıyorsanız bazen video ve ses formatlarında sorunlar yaşayabilirsiniz. İnternetteki çeşitli converter siteleriyle dosyayı başka bir dosyaya dönüştümeyi deneyin. Ben aynı problemi FL Studio 20 de yaşamıştım. MP3 bir dosyayı MP3'e çevirince sorunum düzelmişti :)

Eğer korsan kullanıyorsanız bazen video ve ses formatlarında sorunlar yaşayabilirsiniz. İnternetteki çeşitli converter siteleriyle dosyayı başka bir dosyaya dönüştümeyi deneyin. Ben aynı problemi FL Studio 20 de yaşamıştım. MP3 bir dosyayı MP3'e çevirince sorunum düzelmişti :)
Converter denedim, olmadı. Ve korsan kullanıyorum :)
Eklediğiniz sesin uzunluğu o kadar mı? Yoksa sıkıştırdınız mı?
Sesin uzunluğu o kadar. Sıkıştırmadım.
Yardım edecek yok muuu? Edit bekliyor.
Sorun düzeldi!

Masaüstünde programın simgesine gelip ctrl+shift ile çalıştır. Çıkan yerde Tik'i onayla. Açılsın. Tamamdırrr!

Son düzenleme:
Converter denedim, olmadı. Ve korsan kullanıyorum :)

Sesin uzunluğu o kadar. Sıkıştırmadım.
Yardım edecek yok muuu? Edit bekliyor.
Sorun düzeldi!

Masaüstünde programın simgesine gelip CTRL+Shift ile çalıştır. Çıkan yerde Tik'i onayla. Açılsın. Tamamdırrr!

Düzeldi. Teşekkür ederimm :)

Geri
Yukarı