Veigar için en güzel build nedir?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Mid/Top lane'de veigar oynamayı planlıyorum. Bu karakter bildiğiniz üzere AP ve pasifi ile güçlenen bir karakter. Sizin kullandığınız ve tek vurmaya yarı candan fazlasını götürebilecek bir build arıyorum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Ne önerirsiniz?

Merhaba. Mid/Top Lane'de Veigar oynamayı planlıyorum. Bu karakter bildiğiniz üzere AP ve pasifi ile güçlenen bir karakter. Sizin kullandığınız ve tek vurmaya yarı candan fazlasını götürebilecek bir Build arıyorum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Ne önerirsiniz?

Rabadon luden gölge alev kesin alınması gerekenler diğer 3 item duruma bağlı anlık hasar çok varsa zonya veya seraphın şefkati almanı öneririm en son olarak da ufukgetiren olabilir

Seraph nasıl damage çok düşürüyor sanırım itemlerin pasiflerini bilmiyorsun
Biliyorum dostum mana pool'una göre ap veriyor düz ap'ye ihtiyacın yok Veigar'da. Stacklerle bir şekilde yolunu bulursun karşıdaki büyü nufuzunu silmeyi hedeflemelisin ki sağlam vurasın. Ligim Grandmaster westte oynuyorum.

Rabadon luden gölge alev kesin alınması gerekenler diğer 3 item duruma bağlı anlık hasar çok varsa zonya veya seraphın şefkati almanı öneririm en son olarak da ufukgetiren olabilir
Zaten o üçlü benim olmazsa olmazım ARAM modunda. Sihirbaz pabucu almayı tercih etmiyorum. Genelde item alıyorum. Hiçlik değneği güzel vuruyor bir nebze ama doğru mu yapıyorum anlamadım.

Biliyorum dostum mana pool'una göre ap veriyor düz ap'ye ihtiyacın yok Veigar'da. Stacklerle bir şekilde yolunu bulursun karşıdaki büyü nufuzunu silmeyi hedeflemelisin ki sağlam vurasın. Ligim Grandmaster westte oynuyorum.
Yani seraph'ı alırsam sırf mana sorunu çekmemek için. Can yenileme varsa karşı için Morellonomicon alıyorum.

Yani eskiden kullandığımı 1-2 item değiştirildi oynadığım kadarıyla. Onun haricinde öyle büyük bir değişme yok.

Bence değmez TR'de öylesine oynadığım bir hesabım var plat 3 TR çok kötü weste geçmeni öneririm.
Itemler eskisi gibi değil maalesef o eski gunblade olsun,statik olsun,pd olsun hepsi çok güzeldi.

LoL vadesini doldurdu biraz yenilik de yok yıllardır aynı şeyler saçma sapan patchlerle dolu. SoloQ'da herkes yeni gelen heroyu spamlıyor aşırı bozuk mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı