Veigar için en güzel build nedir?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Mid/Top lane'de veigar oynamayı planlıyorum. Bu karakter bildiğiniz üzere AP ve pasifi ile güçlenen bir karakter. Sizin kullandığınız ve tek vurmaya yarı candan fazlasını götürebilecek bir build arıyorum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Ne önerirsiniz?

Yani eskiden kullandığımı 1-2 item değiştirildi oynadığım kadarıyla. Onun haricinde öyle büyük bir değişme yok.
İtemlerle sorunum yok ama sen erken oyunda ve orta oyunda Kha ile karşıda ki master ve tüm takımı ez, fakat oyun sonun da full build suikastçi olduğun halde kombonla master'ın canınını anca %20 indir. Bu olandan sonra oyunu saldım. (Master w kullanmadı :D)

Bence değmez TR'de öylesine oynadığım bir hesabım var plat 3 TR çok kötü weste geçmeni öneririm.
Itemler eskisi gibi değil maalesef o eski gunblade olsun,statik olsun,pd olsun hepsi çok güzeldi.
Guisso'nun olayını hala çözemiyor oluşum beni benden alıyor. Eskiden daha basit bir olayı vardı. Şu an biraz kafamı karıştırıyor yalan yok. Twitch için işe yarıyor diye biliyorum sadece.

İtemlerle sorunum yok ama sen erken oyunda ve orta oyunda Kha ile karşıda ki master ve tüm takımı ez, fakat oyun sonun da full build suikastçi olduğun halde kombonla master'ın canınını anca %20 indir. Bu olandan sonra oyunu saldım. (Master w kullanmadı :D)
Master daima kırık bir şampiyon hocam. Kasılmış Master'ı kesene kadar canımız çıkıyor.

Guisso'nun olayını hala çözemiyor oluşum beni benden alıyor. Eskiden daha basit bir olayı vardı. Şu an biraz kafamı karıştırıyor yalan yok. Twitch için işe yarıyor diye biliyorum sadece.
Guinso çok değişmedi hala aynı sayılır. Kritik büyü hasarına dönüyor, attack speed stackliyor ve max stackte 2 kez vuruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı