Çözüldü Veli esnaf olursa bursluluk sınavına girilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RUWO

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, babam esnaf ve ben yine de İOKBS bursluluk sınavına katılabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailenin detaylı maaş bordrosunu istiyorlar, belirli kriterleri var eğer durumunuz bu kriterlere uyuyorsa tabii ki de alabilirsin.
Not: Özel durumlarda örnek: Özel bir okula veya koleje yerleşirsen burs alamıyorsunuz.

Maaş bordrosu alman lazım.

Maaş bordrosu teslim etmen lazım, esnaf olması sorun teşkil etmez.

Ailenin detaylı maaş bordrosunu istiyorlar, belirli kriterleri var eğer durumunuz bu kriterlere uyuyorsa tabii ki de alabilirsin.
Not: Özel durumlarda örnek: Özel bir okula veya koleje yerleşirsen burs alamıyorsunuz.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Babam galerici, koleje gitmiyorum. Babamın geliri etkilemez değil mi veya başvuru yaparım ama gelir yüksek çıkarsa ceza falan yemeyiz değil mi?

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Babam galerici, koleje gitmiyorum. Babamın geliri etkilemez değil mi veya başvuru yaparım ama gelir yüksek çıkarsa ceza falan yemeyiz değil mi?
Sırf bursluluk sınavına giremedin diye niye para cezası kesilsin yakışıklı?
Geliriniz iyi ise sınava giriş hakkı kazanamazsın o kadar, o durumda da müdür bilgilendirir herhalde.

Eğer babanın aldığı maaş kriterlere uygunsa bursluluk sınavına girmeye hak kazanırsınız lakin kriterlerden daha yüksek geliri varsa alamazsın ceza kesilmesi gibi bir durum söz konusu değil sadece sınava girme hakkı kazanamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı