Sürprizbozan Venom, Let There Be Carnage filmindeki "That is a red One" ne anlama geliyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar, Eddie Brock ve Venom, Carnage'i ilk gördükleri zaman Venom savaşmaktan çekinmişti. Eddie sebebini sorunca Venom "That's a red One" yani o bir kırmızı demişti.
Kırmızı olduğu için çekinmesi, Venom'un çocuğu olduğu için mi yoksa Venom gibi normal simbiyotlardan daha güçlü olduğu için mi? Venom'un neden kırmızı olan simbiyottan (Carnage) korktuğunu merak ettim.
Kırmızı rengi nedeniyle savaşmaktan çekildi. Sormak istediğim de kırmızı simbiyotlar ne anlama geliyor? Venom neden rengine bakıp cekindi?
Gereksiz uzattım, umarım anlatabildim😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha güçlü olduğu için çekiniyor, çocuğu olduğu için savaşmaktan çekinse bunu belirtirdi. Zaten vs atarken Carnage, Venom'u bayağı yeniyor aslında, daha güçlü yani.

Daha güçlü olduğu için çekiniyor, çocuğu olduğu için savaşmaktan çekinse bunu belirtirdi. Zaten vs atarken Carnage, Venom'u bayağı yeniyor aslında, daha güçlü yani.
Kırmızı olanlar daha mı güçlü oluyor? Çünkü rengine göre yorum yaptı.

Kırmızı olanlar daha mı güçlü oluyor?

Belki çok eski çizgi romanlarda bu yazıyor daha güçlü olduğu, o kadarını bilemiyorum. Zaten Carnage kırmızı olduğundan sırtında bir sürü kolu var, siyah olanlarda bu yok, mesela 1. filmdeki Riot'tun Carnage gibi kolu yoktu, tıpki Venom gibiydi. Carnage kırmızı olduğundan sırtında kolları falan var, belki de bu yüzden daha güçlüdür.

Belki çok eski çizgi romanlarda bu yazıyor daha güçlü olduğu, o kadarını bilemiyorum. Zaten Carnage kırmızı olduğundan sırtında bir sürü kolu var, siyah olanlarda bu yok, mesela 1. filmdeki Riot'tun Carnage gibi kolu yoktu, tıpki Venom gibiydi. Carnage kırmızı olduğundan sırtında kolları falan var, belki de bu yüzden daha güçlüdür.
Peki kırmızı olanlar sadece bunların çocukları mı oluyor? Yoksa herhangi biri olabiliyor mu?
Carnage, daha güçlü olduğu belli zaten.

Peki kırmızı olanlar sadece bunların çocukları mı oluyor? Yoksa herhangi biri olabiliyor mu?
Carnage, daha güçlü olduğu belli zaten.

Carnage, Harrelson'nun bedeninde büyüdüğü ve geliştiği için kırmızı olmuş olabilir, onun kanında gelişti ve büyüdü zira. Onun dışında Venom gibi organizmalar uzaydan geldiği için doğuştan siyah olabilirler.1. filmdeki tüm organizmalar siyahtı çünkü zira uzaydan geliyorlardı.

Her renkten symbiot var, kırmızılar siyahtan daha güçlü ve deli olduğu için korktu. Daha fazla ayrıntı istiyorsan Knull çizgiromanını okuyabilirsin.

Simbiyotların renginin hostları yani birleştikleri canlıyla bir alakası yok. Her simbiyotun yavrusu kendisinden daha güçlü olur. Çoğu güçlü simbiyotun rengi kırmızı olduğu için öyle bir şey söylemiş Venom.

Simbiyotların renginin hostları yani birleştikleri canlıyla bir alakası yok. Her simbiyotun yavrusu kendisinden daha güçlü olur. Çoğu güçlü simbiyotun rengi kırmızı olduğu için öyle bir şey söylemiş Venom.
Aradığım cevap buydu, teşekkür ederim.
Her renkten symbiot var, kırmızılar siyahtan daha güçlü ve deli olduğu için korktu. Daha fazla ayrıntı istiyorsan Knull çizgiromanını okuyabilirsin.
Simbiyot tanrısı değil mi?

Arkadaşlar, eddie brock ve Venom, Carnage'i ilk gördükleri zaman Venom savaşmaktan çekinmişti. Eddie sebebini sorunca Venom "that's a red One" yani o bir kırmızı demişti.
Kırmızı olduğu için çekinmesi, Venom'un çocuğu olduğu için mi yoksa Venom gibi normal simbiyotlardan daha güçlü olduğu için mi? Venom'un neden kırmızı olan simbiyottan (carnage) korktuğunu merak ettim.
Kırmızı rengi nedeniyle savaşmaktan çekildi. Sormak istediğim de kırmızı simbiyotlar ne anlama geliyor? Venom neden rengine bakıp cekindi?
Gereksiz uzattım, umarım anlatabildim😅

Marvel filmleri detay olarak çok daha az çizgi romanlardan. Şahsen sırf bu yüzden Venom çizgi romanını okurdum fakat telefondan da sıkıcı olur bence. Kırmızılar daha güçlü olduğundan diyor bence orada.

Geri
Yukarı