Sürprizbozan Venom, Let There Be Carnage filmindeki "That is a red One" ne anlama geliyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Carnage, Harrelson'nun bedeninde büyüdüğü ve geliştiği için kırmızı olmuş olabilir, onun kanında gelişti ve büyüdü zira. Onun dışında Venom gibi organizmalar uzaydan geldiği için doğuştan siyah olabilirler.1. filmdeki tüm organizmalar siyahtı çünkü zira uzaydan geliyorlardı.

Hocam onunla bir alakası yok. Eddie'yi ısırdığında da kırmızıydı zaten Carnage. Isırdığı anda Harrelson'a geçiyor o arada görebilirsiniz kırmızı olduğunu.

Hocam onunla bir alakası yok. Eddie'yi ısırdığında da kırmızıydı zaten carnage. Isırdığı anda Harrelson'a geçiyor o arada görebilirsiniz kırmızı olduğunu.
Sonuç olarak insandan insana geçtiği için insan kanından kaynaklı bir renk olabilir gibi geliyor. En doğru kaynak bu konu hakkında ne der emin değilim. Çünkü uzaydan gelenlerin hepsi siyah.

Marvel filmleri detay olarak çok daha az çizgi romanlardan. Şahsen sırf bu yüzden Venom çizgi romanını okurdum fakat telefondan da sıkıcı olur bence. Kırmızılar daha güçlü olduğundan diyor bence orada.
Birçok çizgi roman okudum ama çoğunluğu sonsuzluk eldiveni ve Adam Warlock ile alakalıydı. Venom ile ilgili hiç okuma fırsatım olmadı. Umarim bir gün...

Yeni konular

Geri
Yukarı