Venom'dan Kısa Bir Sahne Yayınlandı

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Filmden kısa bir kesit yayınlanmış. Sizce CGI biraz sırıtmamış mı? :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spiderman olmayan Venom filmi mi olur diyorum ben hala. İzleyip göreceğim oluyor muymuş olmuyor muymuş. :D

Film güzele benziyor ama Logan veya (ilk filmi çıktığında karakterden hiç hoşlanmamama rağmen) Deadpool'un ilk filmine olduğu kadar heyecanlandırmadı beni. Keyiflik ve iki saatimi beklentisiz, keyif almayı umarak izleyeceğim bir film olacak kısaca.

İlk fragmanlarda CGI çok kötüydü ama burada fena değil. Bence de film +18 olarak vizyona girse çok iyi olurdu. Umarım sıradan bir gişe filmi olarak kalmaz.

İlk fragmanlarda CGI çok kötüydü ama burada fena değil. Bence de film +18 olarak vizyona girse çok iyi olurdu. Umarım sıradan bir gişe filmi olarak kalmaz.

Bence Tom Hardy'nin iyi iş çıkaracağını düşünüyorum. Venom'u bile kendisi seslendiriyor.

Ben de bizim Venom zannettim :)

Dosya Ekleri

• Başlıksız20180930113555.png
    Başlıksız20180930113555.png
    112,5 KB · Görüntüleme: 40
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı