Çözüldü Vento VG04F HDD nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arka kapağını açın, cam olanı değil. Alt, ön kısıma doğru 2 tane HDD slotu göreceksiniz. Oraya takacaksınız 3,5 inç diskinizi.
HDD'leri takmak için kullanilan kizaklar sanirim anakartin arkasindaki metal kapakla erisiliyor anlamadim.
HDD'leri takmak için kullanilan kizaklar sanirim anakartin arkasindaki metal kapakla erisiliyor anlamadim.
Tamam on panelden erisiliyormus simdi 2.sorunsal on panel nasil aciliyor hem kasa icinden hemde izgaranin arkasindan plastik percin takilmis

Son düzenleme:
Tamam buldum yolunu kasa ile birlikte HDD'ye kolayca sok tak yapilan 2 mandal koymuslar on paneli sokunce yan panel cekiliyormus hene on panelin yaninda HDD için yerler varmis 2 haftadir yan paneli acmaya calisiyorum 😂😂 aptalligim tutmus

Hocam yan panel dediğiniz cam olmayan mı ?Oradan takılmıyor mu HDD ?

Hocam yan panel dediğiniz cam olmayan mı? Oradan takılmıyor mu HDD?

Aynen oradan takiliyor da bu kasada cok tuhaf bir şey var SSD'ler cam kisimdan takiliyor arkayi ve on paneli acmak için plastik percinler var onlar için cam panel acilmasi lazim falan normalde yan panel kendisi bagimsiz acilabilmesi lazim ama bu kasada 3 farkli yeri sokunce anca aciliyor anlam veremedim vallahi.

Aynen oradan takiliyor da bu kasada cok tuhaf bir şey var SSD'ler cam kisimdan takiliyor arkayi ve on paneli acmak için plastik percinler var onlar için cam panel acilmasi lazim falan normalde yan panel kendisi bagimsiz acilabilmesi lazim ama bu kasada 3 farkli yeri sokunce anca aciliyor anlam veremedim vallahi.

Yan panelin açılması için arkasında 2 vida var sadece. Percin falan tutmuyor kapağı.
HDD'yi taktığınız yerin fotosunu atabilir misiniz rica etsem?

Geri
Yukarı