Vento VG05F Kasanın Kötü Tasarımı

HataKodu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Vento markasının VG05F kasasını kullanıyorum. Ekran kartım yamuk. Tasarımda çok felaket bir hata yapmışlar. Çok şikayetçiyim. Allah bildiği gibi yapsın onları. Ekran kartını normal vidaladığımda DP kablosu hayatta oturmuyor. Üstü takılıyor. Görüntü gelmiyor. Yontmayı falan dene demeyin. Olmuyor. Çok sert bir plastik. Ben de mecburi önce vidayı söküp kabloyu taktım sonra vidaladım. Fotoğraflarda da belli bu durum. Artık birileri bu markaya şikayet iletsin. Bu sorun duyulsun. Başka kimse benim durumuma düşmesin. Ya ekran kartı ya anakart zarar görecek diye korkuyorum. Bunlar ucuz parçalar değil. Belki ekran kartindaki DP bile zarar görcek. Hatta bu rezilliğe video bile çekilebilir. Sizin sayenizde insanlar bu kasalardan uzak dursunlar @Recep Baltaş @Ali Güngör.

IMG20221204175622.jpg

Şuna bakın yamuk duruyor.

IMG20221204121006.jpg

Bana çözüm önerisi verir misiniz? Kasa değiş dışında.

IMG20221204120943.jpg

Son düzenleme:
Aynı sistem aynı sorun. Donanım Arşivi'nin çıkardığı sistem bende şu an bu sistemi kullanıyorum. Sistem elime ilk ulaştığında görüntü alamadım ekran kartında sorun var sandım neredeyse iade edecektim. Meğerse DP tam oturmuyormuş. Ekran kartını biraz aşağı eğerek sorunu çözdüm ama kasadan memnun değilim değiştirmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı