Ventus bilgisayar Esenyurt'tan uzak durun!

Yahu bu andromeda teknoloji değil mi? Donanım arşivi forum da bizzat hesap açıp, kendini de savunmaya çalışmıştı. Tüm muhabbeti incelerseniz ne denli büyük tezgah olduğunu anlarsınız. Fatura vermeme bahanelerine kadar hep aynı tezgah.

Buyrun.

Eski kullandığı isimler;

GAMİNG TÜRKİYE

andromeda teknoloji

gamer central

vogue gaming market

Gamer world

OYUNCU DÜNYASI

GAMİNG TÜRKİYE

Eksen Bilişim

Yeni ismi "VENTUS BİLGİSAYAR" bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Eski kullandığı isimler;

GAMİNG TÜRKİYE

andromeda teknoloji

gamer central

vogue gaming market

Gamer world

OYUNCU DÜNYASI

GAMİNG TÜRKİYE

Eksen Bilişim

Adamlar dolandırıcılıgın kitabını yazmış

Adamlar dolandırıcılıgın kitabını yazmış
Allah belalarını versin bir şey demiyorum benide dolandirdilar sıfır diye aldık ikinci el çıktı akşam arayacam bakalım yerini biliyorum zaten elden aldım ama uğraşmaya değermi bilmiyorum

Bana kalirsa herkes cimere şikayet etsin ben ettim sizde edin

Hocam bende Ryzen 5 5600 almayı düşünüyordum konu açıp bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, bu arada son durumu bizimle paylaşabilir misin? Firma karşı savunmayı verdi mi?

Qrkadaşlar kesinlikle hiçbirşey almayın bütün parçalar sistemler ikinci el kullanılmış garantisz parçalar kargo işleri yalan dolan iletişim 0 canı isteyince açıyo telefonu sert kınuşmadıkça ilgilenmiyor bile bir haftadır ürünümü göndermediler en son arayıp sövünce gönderdiler o da 2. El kullanılmaz parçalar kesinlikle tercih etmeyin

Arkadaşlar ordan i7 4770 alıcam sorun cıkarmı biraz ucuz yazmış cok kararsızım sizce almalımıyım?

Merhaba hocam. Derhal E-Devlet üzerinden ''Tüketici Hakem Heyetine'' başvurun. Yeni ürünün sıfır ile değiştirilmesini talep edin. Ayrıca Tüketici hakem heyeti raporunu aldıktan ve yeni monitör size teslim edildikten sonra bu süreçte sizi maddi manevi yıprattığı gerekçesi ile firmaya tazminat davası açın. En az 150-200 bin liralık dava açın.
Şahsen benim izlediğim yol bu şekilde.

Arkadaşlar ordan i7 4770 alıcam sorun cıkarmı biraz ucuz yazmış cok kararsızım sizce almalımıy

Al kanka. Dolandırılınca da gelir buraya bir başlıkta sen açarsın

Yeni adı TRGaming bu arada. Hepsiburada da görebilirsiniz.
Sürekli isim değiştiriyorlar. Fakat mimlendiler artık.

Hocam bende Ryzen 5 5600 almayı düşünüyordum konu açıp bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, bu arada son durumu bizimle paylaşabilir misin? Firma karşı savunmayı verdi mi?
Şuan karar aşamasına geçildi hocam. Firma ya savunmasını verdi yada ona tanınan yasal süre içerisinde savunma vermedi. Ama heyet karar aşamasına geçmiş. O karara istinaden firmaya aynı zamanda beni bu süreçte maddi manevi zararı uğrattığı gerekçesi ile tazminat davası açacağım.

Eski kullandığı isimler;

GAMİNG TÜRKİYE

andromeda teknoloji

gamer central

vogue gaming market

Gamer world

OYUNCU DÜNYASI

GAMİNG TÜRKİYE

Eksen Bilişim

sizin de mi diliniz yandı hocam ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…