Venüs Z10 Çağrı Geldiğinde Gözükmeme Sorunu

TwoBee

Kilopat
Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR 📷
Daha fazla  
Vestel Venüs Z10 kullanıyorum. Telefon geldiğinde ekranda çağrı ekranı çıkmıyor. Telefon simgesine dokununca da fotoğraftaki görüntü çıkıyor. Ayarlardan bir şeyin kapalı olduğunu düşünüyorum. Telefonu sıfırlarsam düzelir gibi geliyor. Ama verilerim silineceği için bunu yapmak istemiyorum. Bunu nasıl düzeltirim?
Screenshot_20180518-153843.jpeg

Bu sorun benim xa ultra'da vardı. Format atman gerekiyor ama sakın atarken ayarları geri yüklenebilir olarak ayarlama yoksa gene öyle olur. Format esnasında google'dan gelen eski ayarları koruma seçeneğini reddet.

Bu sorun benim xa ultra'da vardı. Format atman gerekiyor ama sakın atarken ayarları geri yüklenebilir olarak ayarlama yoksa gene öyle olur. Format esnasında google'dan gelen eski ayarları koruma seçeneğini reddet.
Onu demeseydin iyiydi işte. [emoji16] Teşekkürler.

Cihazı fabrika ayarlarına döndürmeden önce Ayarlar-Uygulama Yöneticisi-Sistem Uygulamalarını Göster seçeneklerine bakın. Arama ile ilgili uygulama varsa hepsinin veri ve önbelleğini temizleyin. Dikkatli olun. Yanlışlıkla kişiler, kişi depolama uygulamalarının verisini temizlemeyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı