Vergi indirimi ile telefon önerisi

Açıkçası Realme 10, GM 24 Pro'dan iyi olduğunu düşünüyorum. Aslında işlemciler aynı ama General Mobile pek güvenemiyorum.

GM'deki panel Realme'dekinden daha iyi. GM'de ekrana gömülü parmak izi okuyucu bulunuyor. Saf Android kullanması ve 2K 30FPS video kaydı da artı olarak sayılabilir. Tabii siz Realme istiyorsanız, sizin tercihiniz.

Termal bakımdan da bakmak lazım performansları yakın iki cihazın.

Evet aynı SoC'e sahipler ancak Infinix'i IPS panelden dolayı tavsiye etmiyorum.

GM'deki panel Realme'dekinden daha iyi. GM'de ekrana gömülü parmak izi okuyucu bulunuyor. Saf Android kullanması ve 2K 30FPS video kaydı da artı olarak sayılabilir. Tabii siz Realme istiyorsanız, sizin tercihiniz.

İstemek değil de, General Mobile kullanıp da sorun yaşamayanı tanımadım ben GM24 Pro da ise yazılım kötü diyorlardı bilemiyorum ben genel olarak bu fiyat bandında performansı iyi olsun ve sorunlarla uğraşmayayım istiyorum. Ayrıca GM24 Pro da AMOLED, Realme 10 da ise Super AMOLED var bildiğim kadarı ile.

Ben de SE2020 kullanıyorum şöyle AnTuTu'dan 500-600k alan bir cihaz olsa bu bütçe içerisinde alırdım muhtemelen. Bulamadım iyi bir şey. 😅 keşke EasyCep gibi sitelerden 2. el cihazlar da dahil olsaydı bu indirim.

Bu arada ben girmiyor diye biliyorum. İndirimsiz fiyatı 9.5k olanlarda geçerli aksi halde indirimde 9k olupta vergi indirimi olursa saçma olur zaten. Ki indirimli fiyatı ile vergi indirimi olsa zaten Güzel telefonlar olurdu listede.
Samsung öğrenci indirimi + vergi indirimi oluyormu araştıran varmı bu konuyu olursa alıcam direkt

Geri
Yukarı