Vergi indirimiyle alınabilecek telefon önerisi

Bütçe
9500TL
merhaba hemen hemen güç bakımından yanı performansı göstericektir kamera performansı ve en önemlisi yazılım bakımından a24 üstün + 4 Yıl Güncelleme Garantisi 5 Yıl Güvenlik Güncellemesi Garantisi

bakımından da yüksek yenilikçi avantajları var lakin damla çentik dezavantaj bir süre sonra alışırsınız
GM 24 Pro, sonra da A24.
Teşekkür ederim cevaplarınız için. A24'te karar kıldım. Son bir öneri isteyeceğim sizden. Bazı yerlerde "Black Friday indirimlerini bekleyip A24 yerine A34 almak daha mantıklı." gibi bir yorum gördüm. Black Friday indirimleri 24 Kasım'da yani 1 ay daha var. Bu süreçte A24'e zam gelip 9500 TL'yi geçip A34'ün de indirime girmeme olasılığı nedir sizce? Böyle bir risk almaya değer mi yoksa direkt A24 al geç mi dersiniz?

Teşekkür ederim cevaplarınız için. A24'te karar kıldım. Son bir öneri isteyeceğim sizden. Bazı yerlerde "Black Friday indirimlerini bekleyip A24 yerine A34 almak daha mantıklı." gibi bir yorum gördüm. Black Friday indirimleri 24 Kasım'da yani 1 ay daha var. Bu süreçte A24'e zam gelip 9500 TL'yi geçip A34'ün de indirime girmeme olasılığı nedir sizce? Böyle bir risk almaya değer mi yoksa direkt A24 al geç mi dersiniz?

Hocam eğer indirim varsa beklemenizi tavsiye ederim dolar artmadığı sürece A24'ün fiyatı artmaz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı