Çözüldü Vergi indirimli Samsung telefon nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Arkadaşlar internette çok fazla bilgi kirliliği olduğundan direkt buradan cevap almak istiyorum. Hattımı kendi üstüme aldıktan sonra Samsung'un 9500 TL'ye kadar olan telefonlarını nasıl vergi indirimli şekilde alabilirim?

Aklımda M34 var, başka öneriniz varsa alabilirim. Daha önce bu şekilde kampanyadan yararlanmış olanlar adım adım anlatırsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aklımda M34 var, başka öneriniz varsa alabilirim. Daha önce bu şekilde kampanyadan yararlanmış olanlar adım adım anlatırsa çok memnun olurum.
Dün M34 aldım.
1701258127291.png

Öncelikle hesap kurup buradan öğrenci belgesi barkot numaranızı girmelisiniz.

Ardından M34'ün indirimli fiyatı görünecek.

Vergi indirimini alma kısmını henüz yapmadım.
Dün M34 aldım.
1701258127291.png

Öncelikle hesap kurup buradan öğrenci belgesi barkot numaranızı girmelisiniz.

Ardından M34'ün indirimli fiyatı görünecek.

Vergi indirimini alma kısmını henüz yapmadım.

Çözüm
Arkadaşlar internette çok fazla bilgi kirliliği olduğundan direkt buradan cevap almak istiyorum. Hattımı kendi üstüme aldıktan sonra Samsung'un 9500 TL'ye kadar olan telefonlarını nasıl vergi indirimli şekilde alabilirim?

İndirimli şekilde alamıyorsun. Önce herhangi bir yerden 9500 TL altındaki bir telefonu normal fiyatıyla satın alacaksın, daha sonra vergi dairesi veya gsbbiz uygulamasından vergi indirimi için talepte bulunacaksın. Telefonun faturası kendi adına kesilmeli, aynı şekilde kendine ait bir SIM kartın olmalı ve telefonu o SIM kart ile kullanmalısın. Yani kendine ait SIM kartın yoksa önce numaranı kendi üzerine almakla başla.

@Turgineer Sepete ekledim ve şu an 9499 TL olarak gözüküyor. Bundan sonraki aşamada telefon numaramı kendi üzerime almam lazım. Ardından telefona bu fiyatı ödeyip GSBBiz uygulamasından IMEI adresime vergi iadesini alacağım doğru mu? Bu işlemi telefon elime ulaştıktan sonra mı yapabiliyorum?

@Turgineer Sepete ekledim ve şu an 9499 TL olarak gözüküyor. Bundan sonraki aşamada telefon numaramı kendi üzerime almam lazım. Ardından telefona bu fiyatı ödeyip GSBBiz uygulamasından IMEI adresime vergi iadesini alacağım doğru mu? Bu işlemi telefon elime ulaştıktan sonra mı yapabiliyorum?
Çözümü yapan benim işareti başkasına atan sensin hocam, anlamadım ki :D

Geri
Yukarı