Telefon Yedeği Nasıl Alınır?

enesbsk

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv Mühendisi
Ben kitkat güncellemesi yapmak istiyorum telefonuma ama telefonun yedeğini nasıl alıcam? Bunun için bi program varmıdır? Ayarlar kısmında telefon yedekleme yazıyo ama güvenebilirmiyim ona? Ordan yedeklersem nereye yedekler ve nasıl geri yükleyebilirim? Yedekleyince sd karttaki bilgiler, oyun saveleri, şifreler, resimleride kaydedermi?

Titanium Backup ★ root - Google Play'de Android Uygulamaları

TitaniumBackup'u kullanabilirsiniz. Gerçi tam olarak neyin yedeğini almak istiyorsunuz ? Yüklediğiniz uygulamaların mı yoksa başka bir şeyin mi ?
Sistemin yedeğini alıcam yani bunun içine uygulamalar, saveler, resimler, şifreler falan giriyor. Bir de rootsuz yapmak istiyorum.

Masaüstü PC kullanıyorsan bu programlarla yedek alabilirsin:
Cihazın içinden ise Titanium Backup kullanabilirsin.
Laptop kullanıyorum bi sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Moborobo'yu indirdim ama böyle oluyor. Telefon Discovery. Nasıl ayarlayabilirim bunu?

moborobo.jpg

Geliştiri Seçeneklerinden USB Hata Ayıklama seçeneğini aktif hale getirmelisin önce. Ayarlar- Diğer- Geliştirici Seçenekleri kısmından ilgili ayarı bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı