Vergisiz telefon alma uygulamada aktif oldu

Vergi indirimi yüzde kaç oluyor.

Evet hocam aynen bu şekilde. Ayrıyeten internetten de alabilirsiniz, mağaza zorunlu değil.

Hocam cihazı alacağımız kart da bizim üzerimize olması gerektiği yazıyor ne kadar doğru acaba. Yani şu an almak istiyorum ama hiçbir yerde kesin bir açıklama olmadığı için tereddütte kaldım.

Hocam cihazı alacağımız kart da bizim üzerimize olması gerektiği yazıyor ne kadar doğru acaba. Yani şu an almak istiyorum ama hiçbir yerde kesin bir açıklama olmadığı için tereddütte kaldım.
Kart'ın bizim üzerimize olacağı yazmıyor, iade yapılacak iban adresinin şahıs üzerine olması gerektiği yazıyor. Acele etmeyin biraz daha bekleyin her şey yerine otursun.

Kart'ın bizim üzerimize olacağı yazmıyor, iade yapılacak IBAN adresinin şahıs üzerine olması gerektiği yazıyor. Acele etmeyin biraz daha bekleyin her şey yerine otursun.

Haklısınız hocam riske atmaya değmez. Ama hala resmi bir açıklama yapılmaması da çok garibime gidiyor.

Yok hocam aldığınız kredi veya banka kartıyla bi ilgisi yok. Sadece %44'lük ödemenin geri yatırılması için gereken İban'ın sizin üstünüze olması ve telefonu kullanacağınız hattın sizin üstünüze olması gerekiyor. Eğer tüm koşulları sağlıyorsanız, aldığınız telefona %44 indirim uygulanıyor. Tablet ve Bilgisayarlar için ise %20.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı