Vergisiz telefon başvurusu sıfırlandı

melih kalayli

Picopat
Daha fazla  
Kasım'da Samsung shoptan aldığım Samsung M34 telefonumun başvuru faturası her seyi onaylanmış, IBAN bilgileri kontrol ediliyor yazıyordu. Şu anda sıfırlanmış ve öğrenci durumu kontrol edildi diğer bilgiler kontrol ediliyor yazıyor. Devlet neden böyle bir ihmal yapıyor benim şubatta öğrenciliğim bitecek tekrar sıfırlanırsa ben ne yapacağım boşa almış olacağım. Aynı durumu yaşayan var mı?

Kasım'da Samsung shoptan aldığım Samsung M34 telefonumun başvuru faturası her seyi onaylanmış, IBAN bilgileri kontrol ediliyor yazıyordu. Şu anda sıfırlanmış ve öğrenci durumu kontrol edildi diğer bilgiler kontrol ediliyor yazıyor. Devlet neden böyle bir ihmal yapıyor benim şubatta öğrenciliğim bitecek tekrar sıfırlanırsa ben ne yapacağım boşa almış olacağım. Aynı durumu yaşayan var mı?

Güncelleme oldu mu?

Ben de samsung shoptan M34 almıştım. Faturaya 9.499 TL M34 dışında yanında verdikleri 3 aylık bedava ekran garantisini de 1 kuruş olarak gösterdikleri için başvurum kabul edilmedi. Ben kuralı bu kadar katı düşünmemiştim herhangi bir anlamı olmayan sadece 1 kuruş gözüküyor diye bakın 1 kuruş kabul etmediler. Fıkra bu kadar 🤠

Bakalım ben eski M34'ü zararsız elimden çıkardım aldığım fiyattan. Tekrar Samsung shoptan M34 aldım 9499'a şimdi ne uyduracaklar merak ediyorum.

Bende tekrar başvuru yaptım ancak şartlara mobil cihaz başvurusu bir defa yapılabilir diye madde koymuşlar şimdi o yüzden red verirler mi? Alttaki başvuru reddedildi.

Dosya Ekleri

• IMG_0167.jpeg
    IMG_0167.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 134
Bende tekrar başvuru yaptım ancak şartlara mobil cihaz başvurusu bir defa yapılabilir diye madde koymuşlar şimdi o yüzden red verirler mi? Alttaki başvuru reddedildi.
İlk yaptığın başvuruyu iptal et. Ondan sonra yeni başvuru yap.

Geri
Yukarı